Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem egy valami volt vicces(Bár kicsit kínos volt).Éppen egy fájás közben voltunk,én nagyba nyöszörgök,és amikor pont kiment a szülésznő,én egy hatalmasat púztam.Ez még a fájást is elfeledtette.Annyira kellett nevetnem.Azért kínos volt,bár ilyenkor mivel a baba nyom mindent lefele,nehéz visszatartani.De legalább a párommal együtt jót nevettünk,és legalább a szülésznő már nem volt bent.
2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
96%

Az semmi,én be is szartam:-)

Mondtam,hogy kakilnom kell,azt mondták,á,anyuka,nem kell magának....csak a baba nyomja...

Na én meg erre jól bekakáltam nekik...

2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
96%

teljes vicces sztorikra ne számíts, mert senki sem röhögi szét magát szülés alatt:)

nekem egy poénos pillanatom volt, épp a kitolási szakaszban voltam, már vagy a 4.nél tartottam, amikor egyszer csak felnéztem, kinyitottam a szememet és vagy 15-en moziztak a lábaimnál :S úgy meglepődtem, hogy csak annyit mondtam: "jesszusom várunk még valakit?"

2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
98%
Császáros voltam, és a műtét végén kicsit elbódítottak valamivel, amitől elaludtam. Utána azonban felébresztettek, de még mindig nagyon kába voltam, és mindenféle marhaságot beszéltem. Az orvosomtól pl. megkérdeztem, miközben toltak kifelé a műtőből, hogy horkoltam-e. Meglepődött, de választolt, mondta hogy egy kicsit igen. A következő kép az, hogy fekszem egy kórteremben, a férjem ott ül az ágyam mellett. Még mindig kómatikus állapotban annyit mondtam neki, hogy ha hazamegy, pakolja be a mosást és vegyen fogkrémet, valamint vakargassa meg a lábszáramat (az érzéstelenítő miatt persze nem éreztem még sokáig semmit). :)
2011. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
98%
Én kitolásnál lepisiltem a doki kezét. Akkor nem nevettem,de így utólag elmosolyodom rajta.
2011. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
98%
én olyan lendülettel másztam át a szülőágyra,hogy lerúgtam a vödröt,ami a szülőágy mellett volt.A szülőszoba másik végében kötött ki.Én már akkor is nevettem rajta,pedig fájás közben másztam át.
2011. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
98%

Labdán vajúdtam, és a doki jött vizsgálni. Azt mondta maradjak nyugodtan guggolva, majd mögém kuporodik, onnan is simán meg tud vizsgálni.

Így is tett, aztán éreztem, hogy tapogatózik, és mondtam neki, hogy ott tuti nem fog méhszájat találni:)

Annyira röhögtünk, hogy fel kellett feküdnöm az ágyra, a doki meg nem is tudott egyből megvizsgálni, várni kellett amíg ő is kiröhögi magát.

2011. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
99%
Szülés előtt megkérdeztem, hogy levegyem-e a bugyim? Nem voltam egészen normális:)
2011. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
98%

Hát nagyon jókat röhögtem most! Nekem programozott császárom volt (farfekvés miatt), de úgy vicces nem volt. Jó hangulatban telt. Talán annyi, hogy a dokim mellett állt a szülésznő és amikor vége lett a műtétnek, azon rötyögtek hogy a szülésznő talpig vizes (magzatvizes) lett, mert amikor a dokim a méhemet nyitotta az egész ellepte a szülésznőt. De ez sem úgy vicces story.

Most 36 hetes vagyok és elvileg természetes szülésre készülök, hát kíváncsi leszek, de jó volt ezeket olvasni!

2011. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
98%

Én labdán szerettem volna vajúdni, de a szülésznő csak elég sokára hozta nekem a labdát, akkor már viszonylag erős fájásaim voltak, és akkor már nem igazán esett jól a mozgás. Mikor behozta a labdát a két lábam elé tolta és mondta, hogy lépjem át. Néztem rá, hogy egy ekkor labdát én nem tudok átlépni, de ő csak tuszkolta volna be alám, én meg emelgettem a lábam, de valahogy csak nem ment. Percekig szenvedtünk, aztán megkerültem a labdát, és végül csak ráültem, de akkor meg majd legurultam róla. Párom csak annyit mondott utólag, hogy olyan volt a jelenet, mintha két szumós dinnye harcát látta volt. :)


Nekem utólag még az volt vicces, amikor meséltem anyukáméknak a szülésemet, és ott volt a 4 éves unokaöcsém is. Mondtam, hogy elfolyt a szülőszobában a magzatvíz...stb...folytattam még a történetet, végül mondtam, hogy elvitték lemosni a babát. Ekkor unokaöcsém csak annyit kérdezett: és mivel mosták le, magzatvízzel? :)

2011. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!