Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hét elteltével a szülés...

Sz.mse kérdése:

6 hét elteltével a szülés után akinek megjött a vérzése az olyan vérzésnek mondható volt mint máskor vagy több esetleg kevesebb illetve ugyanannyi napig tartott általában?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hétre jött meg, de sokkal erősebb volt, mint szokott lenni. Mint a szülés után.
2011. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7. hétre jött meg és borzalmas volt. Nagyon sok volt és 9 napig tartott.
2011. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hétre megjött, sok volt, erős volt, és sokáig tartott (5-6 nap helyett 10 napig). Elő vettem a Tenás betétjeimet, ami megmaradt szülés után, mert olyan erősen véreztem.

A második és harmadik mensim is erősebb volt mint szokott, utána javult a helyzet. Bár már több mint egy év eltelt, de most is hosszabb a vérzésem, mint terhesség előtt, de már legalább nem ömlik belőlem, mint a szülés utáni első alkalmakkor.

2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!