Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindjárt 39 hetes leszek, az...

Mindjárt 39 hetes leszek, az utolsó héten nem változott a súlyom. Ugyanannyi! Vagyis a baba se nőtt. Ez szülés előtt normális? Akkor lassan elindul, vajon ez jel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőtt a súlyom az utolsó két héten, sőt, egy kicsit csökkent (talán mert már nem bír az ember enni sem annyit...). Ez már azt jelenti, hogy nemsokára megszületik.
2009. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó 4-5 hétben sem a súlyom nem változott, sem a hasam körmérete. Nálunk ez nem jelentett semmit, 39+3.hétre szültem meg a babámat, 3450 grammal.

Mondjuk a szülés előtti napon is úgy néztem ki, mint akinek még van hátra másfél hónap :) Tök pici hasam volt és nem is vizesedtem.

2009. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szülés előtt 1-2 héttel az anya súlya akár -3 kg-al is csökkenhet.

Ez így "normális".

Attól még a baba hízik.

2009. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15.23-as!Mekkora volt a pocid körbe?

Mert nekem is pici a hasam és 2 hét múlva itt az idő!!!

Aggódok:)

Bocsi,h nem a kérdésre reagáltam!

2009. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

100 cm volt a hasam az utolsó hónapban!

60-as derékkal indultam.

December elején szültem, és előtte mindenki azt kérdezgette, hogy "újévi baba lesz" :D :D

2009. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 5honapos koromtol,nem változott a sulyom.Pedig a bébike nőt.Nem hiszem,hogy ez egy jel.
2009. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:de jó neked!!!

én 66ról kezdtem,most 81,5 vagyok.

de majd lemegy,igaz?

nem panaszkodom,szinte csak hasam van:)

2009. jún. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!