Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés és a sima...

A császármetszés és a sima szülés után is ugyanannyi "cucc" távozik belőlünk? Mi a külömbség a 2 szülés között?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,több vér esetleg vagy víz?Ugyanúgy vérzik e a nő császár után mint sima szülés után,vagy nem olyan intenzíven?a has mikor megy le jobban és gyorsabban,vagy ugyanannyi idő kell mire visszaáll az eredetire,melyik szülés után marad nagyobb a nő hasa?Mikor marad a nőn több súlyfelesleg?
2009. júl. 10. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
a szülés utáni súlyt nem hiszem, hogy befolyásolja a szülés módja. Császár után azért olyan 6-7 hétig nem illik hasizmozni de nekem mondjuk ez volt a legkisebb gondom. Nem hiszem, hogy kisebb lenne a hasam, ha rendesen szültem volna. A császárnál a műtét során kitörlik a méhet, így kevesebb a vérzés, nem olyan intenzív és nem is tart addig.
2009. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont fordítva mondta a doki. Szerinte császárnál több a vérzés, mert ott van egy plusz seb és az is tisztul.
2009. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is császáros vagyok. Kb.4 hétig véreztem és még utána 4 hétig erős folyásom volt. Doki szerint normális (volt). A sima szüléshez nem tudok hozzászólni. Különben szerintem nem a szülés módja befolyásolja ezeket amiket kérdezel hanem a gének.:/
2009. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. júl. 10. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én sem hiszem, hogy különbség lenne. Császáros voltam és szerintem átlagosan véreztem. Majdnem négy hétig tartott mire teljesen elmúlt minden folyás. A súly alkati dolog. A has jobban lemegy, ha szoptatsz, mert oxitocin termelődik, ami segíti a méh összehúzódását eredeti nagyságára. Viszont 3 hónapig tilos a hasprés!
2009. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Első szülésemnél, ami sima volt szintén kitörölgettek.. A második császár volt. A sima szülés után folyamatosan, majd egyre kevesebbet véreztem, a császár után sokkal hosszabban, majdnem 6 hétig is eltartott, de kb 3-4 hét után úgy, hogy napokig semmi, aztán egyszercsak felálltam, és ömlött. A hasam a császár után nagyobb.
2009. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm az elsőt simán,a második császárral szülte és mondta, neki a császár rosszabb élmény volt, jobban fájt utána, tovább is, és a hasa is nehezebben ment le.
2009. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!