Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az aranyér szülés közben...

Az aranyér szülés közben jöhet ki vagy már előtte is?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak aranyeres panaszaim és úgy érzem, nincs szorulásom (nem is volt egész várandósságom alatt) nem kellett erőlködnöm, és most még is kijött. Mitől van? Ez szülés után ez rosszabbodik?

32 hetes


2009. máj. 18. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességem vége felé jött ki,szülés allatt megjobban.Szülés után 2 héttel visszahuzodott és azota nem okozott bóproblémát.6hos baba anyuja
2009. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhesség vége felé jött elő, amikor már nagy volt a baba, jobban nyomta a medence ereit, jobban pangott a vér. Egyébként nekem se voltak előtte sosem problémáim.. Legtöbbször olyankor éreztem jobban, amikor többet álltam egy helyben (vasalás, főzés). Vettem a gyógyszertárban Varázsdió krémet, 1-2 hét alatt teljesen elmúlt tőle. Még a szülés alatt se jött ki újra! Nekem ez mindkét kisebb gyerekemnél bevált.
2009. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ha veszek én is varázsdió krémet azt kenhetem most is és esetleg szülésre elmúlik?

Gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban?

Nem vészes, nem is fáj de engem idegesít és attól félek, ha nem kezelem mire szülök rosszabb lesz.

2009. máj. 18. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés előtt jött ki, aztán császárral szültem de még mindig megvan. Különben az enyém nem vészes nem is kezelem. Csak néha érzem de akkor se fájdalmas.
2009. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, hátha segít, nekem bejött és azóta se jött vissza, 8,5 hónapos a kislányom. Gyógyszertárban vettem és nem volt drága (1000 alatt).
2009. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sőt, utána is. Nekem szülés után 3 hónappal jött ki, bár inkább végbélrepedés volt. A doki szerint a szülés közbeni erőlködéstől sérülékenyebb lett a végbél fala, és 3 hónap múlva egy "emberesebb" széklet felsértette a területet. Kenőcsöt és kúpot (sperti) kaptam, helyrehozott.
2009. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!