Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A burok kézzel való leválasztá...

A burok kézzel való leválasztása után van, akinél tényleg beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap csinálta a dokim, sokáig görcsöltem utána, de elmúlt. Azóta csak kis véres folyásom van és kb. 2 óránként egy-egy keményedés. Van még esély, hogy ettől beinduljon vagy már megtörtént volna? (holnapra vagyok kiírva)
2011. dec. 17. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy burkot repesztett? Tehát elment a magzatvíz?
2011. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. levalasztotta a burkot a mehszajrol, nem repesztette meg..
2011. dec. 17. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

1.

Ilyet én még soha nem hallottam.

És bent vagy a kórházban?


Könnyű szülést neked!!!!

2011. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dehogy. ez olyan kb., mint amikor kicsit tágítják a méhszájat. a vége felé sok doki csinálja ezt, csak általában nem szólnak a kismamáknak. csak annyit vesznek észre belőle, hogy 2 perccel tovább tart a méhszáj vizsgálata és utána pici vérzés is előfordulhat.
2011. dec. 17. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem csinálta a doki,de semmi nem történt,csak fájt utána.még ezután 10napig bent volt a kisfiam.
2011. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ez nem jó hír. mondjuk én is 2 órát görcsöltem, aztán éjjel még 1 órát, de elmúlt. :( azóta semmi.
2011. dec. 17. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer is csinálta a dokim pár napon belül, volt görcsölgetés, távozott a nyákdugó és ennyi... Utána ballonos tágítással tágultam 5 cm-re fájdalom nélkül, nem volt rossz 5 centivel kezdeni a szülést :)

Az Istvánban csinálták a buroklevasztást? Kevés helyen gyakorolják, régi bába-műfogás.

2011. dec. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vegul masnap hajnalban megindult a szules, gyonyoru kislanyunk szuletett· :-)
2011. dec. 24. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2011. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!