Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek romlott a szeme...

Van akinek romlott a szeme szülés után és nem lett jobb?

Figyelt kérdés
Előtte sem volt sasszemem, de szülés óta messzire sokkal rosszabbul látok...
2011. dec. 17. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én így jártam. -0,5ös és -3/4es volt szülés előtt a szemüvegem, de szülés után kb egy évvel már nem volt jó. -1es lett mindkét lencsém.
2011. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem romlott, most gondolkodom, hogy meg kellene nézetni . Este már nem nagyon tudok olvasni.
2011. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem akkor tűnt fel, amikor néztem a Híradót és konkrétan a feliratokat nem tudom, csak hunyorítva elolvasni:)elég rossz, előtte nem voltam szemüveges, de már látom hogy az lesz a vége
2011. dec. 17. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Szülés után lett autoimmun betegségem, konkrétan elveszítettem a bal szememre a látásomat. 10 hónappal a szülés után. Azóta sok orvos, sok kezelés, csak nagyon kicsi javulás van, körvonalakat látok, ennyi.
2011. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is romlott :(
2011. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem és nekem is rosszabb lett a látásom! Remélem elmúlik! Neked jobb lett kedves kérdező???
2012. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, már voltam azóta szemésznél, készülőben van a szemüvegem:( De szerencsére nem folyamatosan kell viselnem, de pl vezetésnél igen...

Hát ez van, a kisfiam miatt megérte:D

Egyébként mondta a doktornő, hogy a terhesség és szülés következménye.

2012. márc. 22. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az az érdekes, hogy erről nem lehet olvasni a neten, pedig keresgéltem.
2012. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan nekem a vérnyomásom is erősen magas volt a terhesség vége felé és leginkább ez játszódott közre. De a családban van szemész és mondta, hogy akinek előtte sem volt tökéletes annak romolhat, de nem törvényszerű. Ez olyan mint a terhességi csíkok, valakinek van, valakinek nincs.
2012. márc. 23. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!