Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy 39. héten szülessen meg a kislányom?

Figyelt kérdés
Most vagyok 37 hetes és 4napos és már nehezen viszem a babámat (egyáltalán nem tudom kipihenni magam, mert a fekvés is kényelmetlen, meg a tennivalóimat is nehezebben tudom elvégezni). Január 4.ére vagyok kiírva, de én örülnék neki, ha december 27.-éig megszületne.Szerintetek, ha jövő héten egy kicsit aktívabb leszek, gondolok itt a sexre, lépcsőzésre, stb., akkor van esély, hogy kiírt elött megindúlna a szülés?
2011. dec. 17. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem szabad lépcsőzni mert akkor kevés oxigénhez jut a baba
2011. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A baba akkor születik meg,mikor NEKI a legjobb,nem akkor,mikor neked kényelmes. A terhesség ezzel jár, a gyereknevelés meg még több gonddal. Hidd el,baba mellett még kevesebbet fogsz pihenni. Az ő egészségére gondolj, minél tovább fejlődik odabenn,annál jobban viseli majd a kinti világot.
2011. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan praktikát ami valóban hatásos és tényleg sokaknál beválik, rajtam se segített semmi. Pedig a legvége tényleg nagyon nehéz tud lenni, én is megszenvedtem a három fejenként 4 kiló fölötti gyerekemmel.
2011. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

50-50%


De ha rólam van szó, akkor 0%, mivel én egyiket sem szültem meg pont a 39.héten.

Egyiket 4 nappal előbb, másikat 6 nappal később.


Figyi, nyugi, ne akarj görcsösen szülni dec. 27-ig, mert akkor tuti túlhordod, és csak január 14-én fog megszületni. Nyugi nyugi és könnyű szülést és boldog karácsonyt!

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Én semmi fizikai praktikának nem vagyok híve, mivel a babák tudják, hogy mikor vannak készen a születésre.

DE! Mi megbeszéltük a kislányommal, hogy pár nappal nyugodtan jöhet előbb. Teljesen bevált 39+0 hetesen mentem szülni. :)

A végén már én is nagyon szenvedtem.. az utolsó 2 hét nagyon kemény volt, de tényleg még kevesebbet fogsz pihenni, ha kint lesz, szóval nem érdemes nagyon sürgetni.

2011. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én us így éreztem s még túl is hordtam s úgy indították.

Egybe vagytok még egyébként?

2011. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, még egyben vagyunk, nem akar a csajszika kijönni, még jóslófájásaim sincsenek.. Dehát ő tudja mikor tetszik neki megszületni, örömmel várom!
2011. dec. 24. 17:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Egybe vagytok még?
2011. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, még mindig semmi, meg azt mondja az orvos, hogy az idén már nem szülök. Meg nem is érzek semmi jelét neki.

Kösz az érdeklődést.

2011. dec. 30. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Majd írj,hogy mikor született!

Minden jót s könnyű szülést!


B.Ú.É.K!!!!!!!

2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!