Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az esély rá, hogy ha...

Mennyi az esély rá, hogy ha faros marad a baba, hagyományos úton szülessen meg?

Figyelt kérdés
A 37. hét közepén járok és a kis drága még mindig vígan ücsörög a pocakomban... Tudom,hogy van még rá esély hogy megforduljon,igaz egyre kevesebb,de mire számítsak,ha mégsem fordul meg!?
2008. szept. 10. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az orvosoddal kell megbeszélni, mert vannak olyan orvosok és kórházak, akik bevállalják a baba megfordítását szülésnél. úgy tudom, vannak fent a neten babamegfordítást előidéző praktikák, pl. négykézláb járkálás, gyertyaállás és van valamilyen masszázs is, ami jó lehet. De rengeteg ilyen trükk van, próbálj meg rákeresni a neten! és beszélgess vele sokat, hátha meggondolja magát és megfordul
2008. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! már néztem ezeket a pózokat,és gyakorolgatom is. hétfőn megyek a 38 hetes uh-ra,aztán ha addig nem változik semmi akkor rákérdezek a dokinál,hogy mit lehet csinálni.
2008. szept. 10. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is így vagyok. Nekünk a jövő hétig adtak haladékot, az lesz a 38. hét. Ha addig nem gondolja meg magát a drágám, be kell menni a kórházba, mert megnézik, hogy nem tud vagy nem akar megfordulni. Tegnap mondta az orvos, hogy első szülésnél bevett gyakorlat ilyenkor a császár. Remélem meggondolja magát a babám és bukfencezik egyet.

Kellemes hátralévő pocakosodást kívánok!

2008. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom,hogy meggondolja magát! Remélem mindkettőnknek szerencséje lesz! ;) Könnyű szülést!!!! :)
2008. szept. 10. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnk azt mondta, h (valahogy) lehet kérni, h próbálják befordítani a picit. Annyit mondott, h nem mindig sikerül, de érdemes próbálkozni, és hogy két ember kell hozzá. Természetesen a kórházban csinálják.
2008. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam is ez a helyzet, én 32 hetes vagyok. Az esély meg van rá, nálam azért kevesebb, mert az átlagnál kevesebb a magzatvíz:(. Az én dokim azt mondta, első szülésnél császár ebben az esetben. Én úgy vagyok vele, teljesen mindegy, hogyan szülök, ahogy a legjobb mindkettőnknek és lényeg az egészség!
2008. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen erről olvastam,hogy uh mellett a doki úgymond kibillenti a picurt a jelenlegi helyzetéből. Csak nem tudom,hogy ezt mindenhol alkalmazzák-e,vagy hogy minden doki megcsinálja-e. Jövő héten kiderül.


Én azért ha lehet szeretném elkerülni a császárt. Nem nagyon lesz segítségem a szülés után,és ugye azért egy műtét után tovább tart a felépülés. Szerencsére a magzatvíz mennyisége nálunk megfelelő. De persze ha muszáj akkor muszáj...

2008. szept. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!