Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második vagy többedik babát...

Második vagy többedik babát várók, próbáltok valamit tenni az ellen, hogy ne épp karácsonykor kelljen kórházban lennetek?

Figyelt kérdés

Második babánkat várom, és bár még csak 36 hetes vagyok, az utóbbi napokban úgy érzem, mr nem tart soká.

Csütörtökön megyek dokihoz, attól tartok, a vizsgálat miatt beindul majd a szülés.

Akkor meg aztán a Szentestét a család nélkül kell töltenem a kórházban.


2011. dec. 18. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szintén 36 hetes, szintén 2. babás....:)

és én is úgy érzem hamarosan szülni fogok. A babám már 3 kg fölött van, tegnap a Ctg is kilengett párszor, bár a szülésznőm szerint csak erősebb összehúzódások voltak.

Sokat görcsölök, nem bírok menni, és folyton át akarom rendezni a házat.:)

Most épp imádkozom, hogy várja meg a Karácsonyt, mert nem bírnám itthon hagyni a kisfiamat (3 éves), nagyon megviselne. Persze ha muszáj, akkor muszáj, de a következő hetet még egyben szeretném tölteni.

Szerintem magától a vizsgálattól nem fog beindulni, csak ha egyébként is beindulna napokon belül.

Az előző babámmal rengeteget néztek a végén, mert voltak kisebb gondok, mégse akart kibújni.:)

Drukkolok, hogy te is kihúzd még a Karácsony végéig.

2011. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:-))


Épp tegnap jutott eszembe, hogy nem jól van a nappali.

Az egészet át is rendeztük, persze én inkább csak dirigáltam, a párom meg szegény csinálta.

2011. dec. 18. 15:38
 3/19 anonim ***** válasza:

:)

na ez jó, mostmár kiváncsi leszek mikor születnek meg a babáink...:)

Te hivatalosan mikorra vagy kiírva?

Nekem először január 20. volt, aztán január 10. lett, de legutóbb azt mondta a dokim, hogy nem kizárt a december vége sem, mert a kislányom rohamléptekben növeszti a popókáját.:)

első voltam.

2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Január 17 a hivatalos céldátum.

A fiam nagy baba lesz, legalábbis az eddigi összed sima és 4D UH szerint nagy baba.

Meglátjuk.


Majd írok ha van valami, csak mostmár akkor ha eddig bent maradt ne karácsonykor bújjon ki. :-)


De egyébként ha az eredeti női magérzésemre hagyatkozok,akkor azt mondom 2 ünnep közt - mert hónapok óta ezt érzem. Ez a közelgő szülés csak onnan jutott ezsembe,hoyg 3 napja szinte megállás nélkül keményedek egész álló nap!

2011. dec. 18. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen ide tartozom, én első babámat várom és 23.-ára vagyok kiírva, és én sem szeretném bent tölteni az ünnepekt, hanem előbb szeretnék megszülni.... és otthon lenni 3masban..
2011. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Úgy érted még Karácsony előtt?

:-)

Akkor szólj a pocaklakódnak, mert már csak pár napja van!! :-)

2011. dec. 19. 05:56
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy régi gyakorokérdésező azt mondta, nem is bánná, ha az ünnepekkor szülne, nem előtte, mert előtte mindenki türelmetlen, fáradt, sietne haza, stb. Ünnepekkor csendesebb, nyugalmasabb a szülészet is :)

De szerintem a januáriak ne siessetek! Január 10, 17 még nagyon messze van, nem lenne jó ennyivel hamarabb szülni!

Én 11 nappal szültem hamarabb a 3. babát, tiszta ideg voltam, hogy egészséges-e teljesen...

Az :) És januári :)

Kitartás Lányok! Majd Szilveszter után könnyű és gyors szülésetek legyen!

2011. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én december 27-re voltam kiírva.UH-ok szerint egy héttel nagyobb volt a lányom.Becéloztam hát a dec 20-at, mondom oké, szenteste otthon is leszünk apával.

Hát otthon is voltunk de még egyben.27-én magzatvízvétel-semmi.28-án egy darab nyákdugó-semmi.

A lényeg h szilveszter éjjel mentünk be negyed 12-kor.A doki boldog új évet kívánt apának és hazaküldte, hogy majd reggel...

Január elsején 8.25-kor lett meg a lányom én meg fogadtam bent a kórházban a sok másnapos rokont és barátot:)

Úgy látszik a kislányom sem akart volna bent karácsonyozni, de én azért nem bántam volna ha hamarabb bújik ki:)

Bocs ha nem konkrétan a kérdésedre válaszoltam kedves kérdező, de ezt muszály volt leírnom:)

Mindenkinek könnyű szülést és nagyon boldog karácsonyt!

2011. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Bocs, muszáJ :) Így már jó azthiszem:)

2011. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok megint, gondoltam megírom, hogy tegnap vizsgált a dokim, nemhogy a szülés nem indult be (úgyhogy ne aggódj), de Lili babámnak esze ágában sincs megszületni egyelőre. Teljesen zárt a méhszáj, a "kicsi" drágám így 36 hetesen 3400g, a Bpd-je 9,6cm, úgyhogy felköthetem a gatyám.

A dokim szerint január 7.-e a nagy nap. Továbbra is görcsölgetek és kínlódok, de valószínüleg 2012-es bébim lesz. ha történik valami írok, meg várom a fejleményeket kérdező tőled is! :D

2011. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!