Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt szilveszterkor...

Milyen volt szilveszterkor (vagy karácsonykor) szülni?

Figyelt kérdés
Tegnap írt ki a doki dec. 31-re... Kicsit aggódom, hogy milyen az ellátás, amikor mindenki szabin van, na meg lelkileg nem viseli-e meg az anyukát (és az otthon maradt családot), hogy külön töltik az ünnepetek? Tapasztalatok?
2010. máj. 29. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az lesz a jó ha a tied lesz 2011 első babája:D
2010. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka a kiírás napján spontán született baba. 1-2 nap ide-oda, de még az is lehet, hogy 1-2 hét ide vagy oda.

Én január elején szültem, igaz nem ünnepkor, de teljesen rendben volt minden.

Én ünnepekkor járkáltam naponta ctg-re, de az sem volt vészes.

2010. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem az említett alkalmakkor szültem, hanem december 6-án, Mikuláskor.

Már bent feküdtem 1 hete túlhordás miatt. A nagyobbik gyerkőc meg otthon apával. Nem volt igazi mikulásnapja:(

Én meg aznap vacsorára kaptam egy kis mikulást a kórházi kajához.


Szilveszterkor még az első gyerekkel feküdtem kórházban. 30 hetesen vesegörcs miatt kerültem a belgyógyászatra. Éjfélkor az idős nénikkel koccintottunk. Ők voltak a szobatársaim.

Plusz nem sokkal később az ügyeletes doki és az ápolónők is bejöttek boldog új évet kívánni.

2010. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly dec.31-re voltam kiírva. Mi is azon szórakoztunk hogy hátha a mi fiunk lesz 2010 első babája:)

Viszont dec 16-án elment a nyákdugóm, 17-én mentünk az utolsó vizitre a dokimhoz, és akkor már nyitva voltam 1 ujjnyira. A vizsgálattól este megindult a szülés, úgyhogy dec 18-án reggel 9re meg is lett a fiam:)

Arra nem merném rátenni a nyakamat, hogyha nincs előttünk a karácsony, akkor nem vizsgált volna-e finomabban a doki... dec.21-én jöttünk ki a kórházból, aznapra 16!! tervzett szülés volt...

Szerintem nem nagyon akarnak berohangálni a fogadott dokik karácsonykor és szilveszterkor...

2010. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is tartok tőle, hogy esetleg a kiírt időpont előtt megpróbálják beindítani, hogy ne kelljen ott lenni szilveszterkor... Amúgy az első babám 5 nappal előbb jött, szóval még a karácsonyt is megnyerhetem:):):)
2010. máj. 29. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan 30 éve, de január 1-én születtem. Anya mesélte, hogy mikor 1-én délelőtt bementek a kórházba szülni (fájásokkal), és akkor még úgy volt, hogy oldalfekvésben vagyok, és császár lesz, a dokinak egyből kinyílt a szeme, pedig olyan másnapos volt, hogy öröm volt nézni. Közben kiderült, hogy megfordultam, és így pár óra alatt szépen megszülettem természetesen.
2010. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010.jan.1-én hajnalban szültem.Mindenki szurkolt,hogy az év első babája legyen,de lemaradtunk az 5.lett.Nem volt semmi hátránya,hogy szabadságon voltak sokan nagyon figyeltek ránk.
2010. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!