Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit adjak? Fogadtunk...

Mennyit adjak? Fogadtunk orvost, de csak a 33. héten kerültem hozzá, addig sztk-ba jártam.

Figyelt kérdés
Nem kér a vizsgálatokért pénzt, és a szülésért sem mondott összeget, azt mondta, hogy adjunk amennyit gondolunk. Nagyon aranyos és megvagyok vele elégedve, de nem tudom, hogy mennyit kellene neki adni?
2009. máj. 20. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos ebben nem tudok segíteni mert én is fogadtam orvost ( hülyeség volt ) havonta 12000 Ft és mikor mentem szülni nem jött be mert programja volt
2009. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is pont így csináltam a 32. héten

fogadtam orvost-a férjem tanácsára, mert

ikerszülés volt.Mi 50000ft-ot adtunk a dokinak.

2009. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Én megkérdeztem az orvost, és ő megmondta, hogy mennyibe kerül a vizsgálat, és a szülés. A másik lány is aki velem egy szobána volt is megkérdezte, és neki is megmondta. Kicsit kellemetlen kérdés, de igy tiszta, és nincs szájhúzás a dokirészéről, te meg eltudod dönteni, hogy belefér-e a keretbe, vagy keresel mást.

Jó babavárást, és könnyű szülést.

2009. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jaj de édes egy dokid van, mázlista vagy!!!Nem tudom,hogy felétek (a város ahol laktok) mennyi a tarifa?Mert minden helyen más és más.Én az elejétől fogadtam dokit,de nem kérdeztem meg,hogy a szülés mennyi és valószínűleg nem is fogom.Ha megvagy vele elégedve akkor szerintem 30000-40000Ft között kalkulálhatsz,vagy adj amennyit a PÉNZTÁRCÁTOK BÍR.Az ilyen típusú orvosok nincsenek elszállva maguktól.És nem fogan "megsértődni" ha kevesebbet adsz mint amennyire Ő számít!Én még azt fogom figyelembe venni,hogy sima szülés lesz vagy császározás.

Könnyű,problémamentes szülést kívánok!!!

2009. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi úgy gondoltuk, hogy adunk neki 20-30ezret, ha simán megy minden+ a szülésznő is kap 20ezret. Plusz kapnak egy egy drágább bonbont is mellé. Szerintetek?
2009. máj. 20. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a dokinak 30000-t a szülésznőnek 15000-t adtunk.

de a szülésznő több mindent csinált mind az orvos. Én is egy nagyon nagy mercit vettem még.

2009. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az 50000Ft a reális,persze csak akkor,ha bent van a doki a szülésnél!

Elsőnél én is magánrendelőbe jártam,havi 5-10000Ft-ért,majd mikor mentem volna szülni nem jött el a doki,mert nem ért rá,másnap pedig átnézett rajtam!!!

Remélem neked nagyobb sikered lesz!!

Könnyű szülést kívánok!!

33hetes km

2009. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!