Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadtunk szülésznőt,15000ft-r...

Fogadtunk szülésznőt,15000ft-ra gondoltam, elég? 37 hetes vagyok, jövő héten körbevezet, akkor nem kell adni semmit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Előre nem kell adni semmit. És majd utánna meglátod, hogy mennyit is érdemel. Én 20.000 adtam.
2008. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

szia

mi előre megbeszéltük a szülésznővel ,hogy szeretnénk,ha "kiemelt bánásmódban" részesitene.alig akarta elfogadni,de mi a felét 15ezret odaadtunk előre. minket is megnyugtatott.-a másikat utána.egyébként a mellettem fekvő csajszi egy mini cserepes virágot adott-mégis naponta 2szer bejött hozzá-talán nem ettől függ.nekem mindenesetre rendelkezésre állt az alternativ szoba-ott is szültem.jó volt

szép szülést neked!

2008. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Mi 20 ezerért csináltattunk ajándékcsomagot, belecsempésztük a kedvenc parfümét is. A mai napig felhív, hogy hogy vagyunk, azt mondja, minden nap eszébe jutunk, amikor befújja magát. Amikor körbe vezetett, vittünk egy csomag kávét, az ajándékcsomagot meg szülés után kivittük házhoz, hogy ne kelljen osztozkodnia.
2008. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!