Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után a következő is...

Császár után a következő is császár lesz? Vagy bevállalnál természetes szülést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlen lesz császár a következő is.Kérdeztem a dokit és ő mondta,hogy ha csak úgy látják,akkor császároznak megint,de nem szoktak kockáztatni a belső hegek miatt.Nem mernek szülés erősítőt,vagy mit alkalmazni.Én tartok attól,hogy most természetesen kell szülnöm.Remélem nem úgy lesz,de ez nem kívánságműsor.Majd fájlalom a sebeimet...
2011. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

A fiam császárral született, nem programozott volt, de végig tudtam, hogy csakis úgy születhet meg. Dokim sem volt, végül a kiírt napon császárral született meg, farfekvés, lábtartás és vízbe kakilás miatt. Nagyon gyorsan gyógyultam, 1 hét után már szinte semmi bajom nem volt.

Még csak tervben van a tesó (holnap tesztelek, hogy útban van-e már), de császárt szeretnék. Azt legalább már tudom, hogy milyen... Lehet lepontozni...

2011. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok. Pont, mint az első, én is úgy gondoltam, hogy majd panaszkodom, hogy fáj az előző császár hege...
2011. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ki volt írva a 2. császár a 39. hétre. De fájlaltam a hegemet és a dokim megcsinálta a 38. héten.
2011. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hát lehet gonosznak tűnök:( de én is sászárral szeretném a 2. at is. kedves tesztelő hatalmas drukk neked!!! az án babám most 6 hónapos, és császáros volt 39+4 hétre született végig faros volt, és a végén szivárgott a magzatvíz. De tudtam császár lesz mert nem fordult meg. És lehet hogy másnak ez szörnyen hangzik, de én csak is császárral szülnék újra! Szerintem egy császár után már csak az biztonságos. Ha nem így gondoljátok nyugodtan írjátok le.
2011. dec. 28. 22:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalnám hát!Sőt,vágyom rá:)De még nem mostanában lesz,pici még a babám.
2011. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
22.59-es vagyok Persze csak akkor,ha nem lesz ellenjavallt.Kockáztatni nem fogok.
2011. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, hát tisztelem és becsülöm az elszántságod! A legjobbakat neked! Mi sem most tervezzük. De én akkor sem vállalnám, ha 5 év múlva szülnék. Persze mások vagyunk.
2011. dec. 28. 23:01
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom. Sőt, kérdezgetik, hoyg mikor jön a köv. baba (első most 6 hónapos), és mindig azt mondom, hogy egyelőre nem tervezem.


Azt nem merem mondani, hogy bármikor jöhet, ha tuti császár megint.


(Elsőt nem így terveztem, de ha már így történt, a másodiknál is így érezném biztonságosnak)

2011. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pedig gyorsan felépültem a műtét után.Csak sokáig vajúdtam és valahogy hiányzott a "befejezés". Talán ezért szeretném.(22.59-es)
2011. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!