Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik babás anyukák hányadi...

Harmadik babás anyukák hányadik hétre szültetek? Tényleg a harmadik baba lett a legnagyobb? Nekem 2222 a méhszáj sokat görcsölök és nagyon fáj már.38 hetes vagyok. Reggel egy nagyon pici nyákdugó jött ki. Meddig vihetem még?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3és fél hónapja szültem a 3. babámat. Nekem a 2. lett a legnagyobb. De a 3. se kicsi súllyal született. Sztem ez genetika. Sztem már nem sok van hátra neked. Az előzőeket hány hétre szülted? Hasonló lehet a 3. is. Én mind a hármat a kiírás napján. De tudod, hogy a nyákdugó még nem jelent semmit. De ez már a 3. Könnyebb úton jön...

2009. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes, hogy akiket ismerek, azoknak tényleg úgy van nagy többségben (biztos, vannak kivételek is), hogy a többedik baba nagyobb lett. Nálunk is így volt. Azt mondják, hogyha a nyákdugó már kiesett, akkor bármikor szülhetsz, de legkésőbb 2 hét múlva azután, hogy kiesett. Szerintem neked már nem sok van. Sok sikert!
2009. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Első baba 34 hétre született, a második 38 hétre. Remélem, hogy hamarosan kibújik, már nagyon várjuk. Mégegyszer köszönöm a válaszokat és boldog babázást.
2009. máj. 21. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi hárman vagyunk testvérek. A legkisebb tesóm volt a legpicurkább (nem volt koraszülött) és a középső volt a legnagyobb. Amúgy uh-n mérték a babád mostanában? Tudsz kb méreteket? Mekkorka?
2009. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Szedán voltam dokinál 3100g volt a becslés. A lányommal csütörtökön voltam dokinál 3100g volt a becslés, szombaton született 3440g. Ez Pesten volt. Ja és Ő 38+2 hétre született.
2009. máj. 22. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!