Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hetes terhes vagyok,...

41 hetes terhes vagyok, holnapután beindítják a szülést (a méhszáj teljesen zárt, baba feje még mindig magasan). Megosztanátok velem ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 41+6 hetesen akarták megindítani a szülést. Akkor voltam 1 ujjnyira kinyílva, de ez is csak a 12 magzatvízvizsgálatnak köszönhető. Bekötötték az oxitocint, de semmi nem történt. Császárral született meg a kisfiam.

2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én eggyujnnyira voltam nyitva, amikor bekötötték az ocitocint. Azonnal háromperces, százas fájásaim lettek, de bírhatóak voltak. Kb óránként egy ujjnyit tágultam, azaz jól reagáltam az oxitocinra. 4,5 óra alatt lett meg a fiam elejétől végéig.
2010. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nálam előre meg volt beszélve, hogy pénteken beindítják a szülést. Kedd reggel voltam a nőgyógyásznál, méhszáj teljesen zárva. Délután magától megindultak a fájások, szóval ne vedd biztosra, hogy nem természetes módon fog kezdődni.
2010. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy voltam mint te. Teljesen zárt méhszáj,és nagyon fent a baba. 41-ik héten akarták megindítani a szülést. Előtte 1 nappal elment a nyákdugó,de semmit nem tágultam és a burkot is repeszteni kellett. Nagyon megszenvedtem a vajúdást,de végül is a 41-ik héten lett meg a kislányom császárral.
2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is császi lett a vége 41+1hetesen szültett.10órát vajudtam az indítástól kezdve de nem tágultam 10óra alatt csak 2ujjnyit:-(
2010. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 41-ik héttől minden másnap oxitocint kaptam, azt mondták indítják, de csak fél órát csöpögött. A 42-ik héten végül magától indult meg, de nem akart így sem kijönni, császározni kellett sajnos a végére már a tolófájásoknál.

Nekem is ugyanezek voltak mint nálad még szülés előtt is egy nappal.

2010. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

42dik hét,reggel magzatvízvizsgálat-zöld-burokrepesztés 9kor,rögtön 2perces fájások,majd értem EDA-t,három adagot is(egy adag másfél órát hat)majd délután 6ra lett meg fél óra kitolás után.:))

Semmi bajom a burokrepesztéssel!:)

2010. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!