Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez nyákdugó lehetett?

Ez nyákdugó lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor pisilés után megtöröltem magam, ilyen nyálkás zselé szerű valami volt a papíron. Aztán amikor feküdtem az ágyban éreztem, hogy valami "kiesett belőlem". Ugyan ilyen zselés cucc volt, és a bugyim is vizes volt. 37hetes vagyok már majdnem egy hete jóslózok.
2011. dec. 31. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Igen az volt,de ez még nem azt jelenti hogy szülni fogsz!!!Kitartást!
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetett, de nem biztos, hogy a szülés ettől rögtön beindul. Van, akinek rá 1-2 napra, de nálam közel egy hét telt el egy ilyen zselés cucc távozása és a szülés között.
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tutira az volt, de nyugi, akár 40 hétig is hordhatod :)) Nekem 36 hetesen ment el és utána ég 3 hét 4 napig hordtam a szívem alatt a lányom :))
2011. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt. Nekem kicsit barnás volt. Kb. 3 nappal utána szültem! Sok sikert! :)
2011. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!