Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az orvos (nem fogadott)...

Ha az orvos (nem fogadott) dönt úgy, hogy császározni kell és egy adott időpontra kell befeküdni kell fizetni érte egy köz kórházban (Baross utca)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
természetesen nem (ha fogadott orvos döntené el,akkor sem kéne fizetni)
2012. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom és úgy néz ki, hogy túl nagy a baba ahhoz, hogy természetes úton szüljem meg. Nagyon szépen köszönöm a választ!
2012. jan. 6. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!



Nem kell fizetni,természetesen.

De azért ha előre tervezett programozott császárod van-nézd meg,ki végzi a műtét.Ha dr.Kovács Eszter messziről kerüld el..

2012. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mikor szültem a lányom és bejött vizitelni szimpinek tűnt. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy érti is a dolgot....

Ráadásul visszahívott konzultációra a jövő hét hétfőre, mert nagy a baba. Neked mik voltak a tapasztalataid vele kapcsolatban?

2012. jan. 6. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


"Csupán" annyi,hogy egy uh képen látott egy cisztát,ami soha nem is volt ott(magyarul abszolút nem tudta leolvasni) a magánrendelőjébe majd azonnal beutalt a kórházba(25 ezer ft-ot kifizettem neki számla nélkül),hogy ha a vége a rendelésének jön utánam,addig menjek el vérvételre stb.és mire odaér kezdődik a műtét.

Bementem a Baross utcába,ahol egy fiatalabb férfi orvos volt ügyeletben,a papírjaimra rám sem nézett/meg se vizsgálat,küldött a laborba.Na ott lett elegem,elmentem egy másik kórházba azonnal,ahol se a kinyomtatott Kovács Eszter által készített uh felvételen sem az ő uh vizsgálatukon nem látszott ciszta..Természetesen,azóta sincs semmilyen panaszom.Akkor voltam először és utoljára nála,egyébként polgári peren van az ügy,még nincs döntés,mert húzzák-hallogatják...Amikor ez a kálváriám kezdődött több fórumon is leveleztem másokkal,akik szintén nem voltak jó véleménnyel a Doktornőről.Egy kisbaba oxygén hiányos állapotban került szülés után,hála Istennek ma már jól van,4 éves fejleszteni kell,de semmilyen maradandó komolyabb sérülése nincs.Ott per nem lett belőle,nem volt pénzük/erejük végigcsinálni,inkább a babára kellett költeni...Sajnos,a kórház vezetésének hozzáállását sem értenem,szerintem ez is sokat mondó..

Nem megfélemlíteni szeretnélek,csak elmesélni,hogy ez történt.Ettől függetlenül biztos valakinek szimpatikus és biztos jól is tudja is végezni a munkáját.Szóval inkább kérd ki két,három orvos véleményét is,az sosem árt,Kovács Esztertől függetlenül.

Minden jót a picihez,mikorra várod?

2012. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történt! Január 17-re vagyok kiírva. Anno mikor a lányomat vártam a kiírt napra visszarendeltek. Pont ő volt ott és megnézte, hogy mennyire vagyok kitágulva. Iszonyatosan fájt és véreztem is. Ő azt mondta, hogy ez normális és elnézést kért, hogy fájdalmat okozott. Másnap beindultak a fájások 17 órával később megszületett a lányom. Ő jött be vizitelni, látszott rajta, hogy megismert megsimogatta a térdem és mosolyogva gratulált a szép babához. Ettől még egy egészséges tartás kialakult bennem a történeted hatására. Azért örülök, hogy nem lett semmi gondod ebből! Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2012. jan. 6. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Jajj,nem rád íjeszteni szerettem volna.

Amúgy rengeteg orvos van ott,és,azért a többség rendben teszi a dolgát:)

Sok boldogságot a babához!

2012. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ijesztettél rám, csak sajnos a veled történtek hatására óvatosabb leszek! Köszönöm szépen aranyos vagy! Neked is minden jót!
2012. jan. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!