Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok előfordult már spontán...

Nálatok előfordult már spontán ikerszülés után még egy spontán ikerterhesség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ikreim vannak,természetes úton fogantak és születtek is. Kétpetéjűek.Nem bánnám,ha még1x ikrek jönnének össze,de még nem tartunk ott. Viszont ismerek nem is egy olyat,akinek ikrek után még1x ikrei lettek. Szóval simán elképzelhető.

De miért kérded?

2012. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ismét babát várok (7. hét), orvoshoz a jövő héten megyek és hallottam, hogy ilyenkor gyakoribb (+ elmúltam 40, és a 4. terhességem...)Kiváncsian várom az eredményeket. A 3. terhességemnél megálmodtam az ikreket, az UH-ra úgy mentem, hogy én biztos voltam benne...
2012. jan. 8. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nagymamámnak 2x volt ikerterhessége, mind a 2x természetes úton hozta világra őket.
2012. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tegnap voltam UH-on, 1 babuci van!:)
2012. jan. 14. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

1 baba is baba:) Szóval gratula!!!!

Jó egészséget!

2012. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!