Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hányadik héten vették...

Mikor, hányadik héten vették észre, hogy ikreket vársz?

Figyelt kérdés
Minden rendben ment utána?

2012. jan. 4. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagynénémnek a hatodik héten mondták, neki utána minden oké volt, egy kis pecsételése volt a nyolcadik héten, utrogestannal megszűnt. Császárral szülte őket. Egypetéjűeket viszont gyakran később vesznek észre, akár 12. héten is. Nekem a 8. héten azt mondták, hogy ikrek, volt is nagy sokk. :)) Aztán egy hétre rá kiderült, hogy csak a köldökzsinór pulzálása tűnt másik babának. :)


21 hkm

2012. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek 9 hetesen, a másiknak 6 hónaposan! Állítólag takarták egymás. Volt nagy sokk, aztán meg nagy öröm. :)
2012. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6+3 voltam. De gyanús volt, mert magas volt a hcg-m, progim. Lombikos vagyok, 2 babót ültettek be, mindkettő velem van:). Akkoe már dobogott a pici szivük.
2012. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen,mindkettőnek erős szívhanggal. Kétpetéjűek, természetes úton fogantak.
2012. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6+1-en 1 et látott a doki. Tegnap, 9+1-en kettőt :).

Én szerettem is volna és a magas HCG és progi miatt erős volt a gyanú is :).

2012. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni Tőled (5/5 :)), hogy az első UH hasi vagy hüvelyi volt! Illetve a 2., ahol kettőt látott már a doki, szintén hasi vagy hüvelyi? Válaszodat előre is köszönöm.
2012. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan a 4es vagyok,de a 12. hétig hüvelyit csinálnak. Nekem ugyan csináltak egyszer 11 hetesen hasit (is),de azt nem a dokim,hanem a kórházban az UH-os,mert valamiben nem volt biztos,így megpróbálta a hasit is. Teljesen működött az is:)
2012. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!