Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik fogadtatok orvost, vagy...

Akik fogadtatok orvost, vagy szülésznőt, ti hívtátok fel, hogy elkezdődött, vagy a kórházból?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz és felhívtam a szülésznőmet, aki beküldött a kórházba. A kórház csak délelőtt hívta a dokimat, mert nagyon lassan tágultam. Felesleges lett volna addig bejönnie. Szóval a szülésznőt én, a dokimat a kórház.
2012. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alaszka ***** válasza:
A kórházból hívták, mert éjjel volt, én előtte nem akartam zavarni még mikor bementünk, nem tudhattam kell-e akkor már az orvos. De a szülésznő későn szólt neki, majdnem nem ért oda....tolófájásokra érkezett meg...
2012. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hívtam itthonról a szülésznőt. Majd szülés előtt ő hívta a dokit.
2012. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel hajnali fél 1re értünk a kórházba, nem hívtam senkit. onnan szóltak a szülésznőnek és a dokinak is.
2012. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem nem lehet szülésznőt fogadni csak orvost.

Úgy volt megbeszélve,hogy a kürház hívja őt, mert ők tudják biztora megmondani,hogy egyáltalán kell-e menni és ha igen mennyire siessen.

2012. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szülésznőt én hívtam otthonról,a dokit pedig ők a kórházból.
2012. jan. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szülésznőt én hívtam a kórházból (bent feküdtem túlhordás miatt). Aztán amikor kellett, ő hívta a dokit.
2012. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak orvosom volt fogadott.

Elvileg a kórházból hívták volna fel őt, ha minden rendben és időben történik.

De nekem a 35. héten kezdett szivárogni a vizem (pontosabban itthon ugye csak gyanítottuk, hogy az), ezért reggel felhívtam a dokimat amint elindultunk a kh-ba. Szerencsémre pont délelőttös volt, szóval eleve ő vizsgált meg.

2012. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!