Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a szentesi kórházban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Lehetséges gátvédelemmel szülni, a szülés pozícióját megválasztani?
2012. jan. 9. 23:05
 1/8 Atroposz ***** válasza:

Nagyon dicsérik a szentesi kòrhàzat

,nagynéném is ott szűlt egy ève és megvolt elégedve mindennel,rendes volt a dokija is annyit fizetett a szülésér amennyit jmegtudott engedni nem volt a dokinak semmi elvárása és sojat segített a szülésnél.

2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. jan. 11. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem Szentesen! Mi érdekelne pontosan??
2012. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Nekem volt gátmetszésem Szentesen. De szerintem, ha választasz dokit, vagy szülésznőt akkor megbeszélheted vele, hogy próbálják gátvédelemmel. Asszem van 1 szülőszékük, ami szintén ággyá alakítható+3 szülőágy. Labdák. Én labdával zuhanyoztam(a szülésznő ajánlotta), amíg nem kellett lefeküdnöm. Szóval, tőlem nem igazán kérdezték mit szeretnék, de nem is volt fogadott dokim, se szülésznőm. Szóval, szerintem ha konkrétan választasz azon sok múlik!!
2012. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem majd május végén lesz ez esedékes. Azt kérdezhetem, hogy az első gyereket szülted ott? Illetve a baba veled maradhatott utána? Bár nem választottál orvost és szülésznőt, ki volt az, aki nagy segítségedre volt?
2012. jan. 23. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Bemásolom, amit máshová írtam, mert most nincs kedvem gépelni: "Beöntést kaptam, illetve kértem, mert kérdezte a szülésznő, hogy mikor volt utoljára székletem, és hát előtte való nap sem volt, szóval kérdezte, hogy kérek-e, és mondtam hogy igen! (Inkább, mint a szülőágyon nyomjam ki véletlenül!!) És nem volt olyan kellemetlen, mint ahogy szoktak róla beszélni. Szendreinél szültem, rendes volt, szimpi volt még Rácz is. Hát, igen, a csecsemősök között voltak elég lekezelőek is, de voltak rendesek is. Akkor viszed ki a babát, amikor akarod."
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg: "Rendes volt. Nem végig, de ott volt amikor kellett. Nem volt könnyű szülés, a végén kicsit már "izgult" szerintem, nehogy baj legyen. Fáradt voltam és nehéz volt már nyomni. (Azt mondta: "Pisi-kaki, minden jöhet" XD)Volt még ott egy rezidens szerintem(is), hát, nem bántam volna, ha ő nincs ott... "Durva" volt eléggé a nagy batár kezeivel, és vicceskedett volna, de nem igazán voltam olyan hangulatban, főleg, hogy felét se értettem, annak, amit mondott, mert törte a magyart. De nekem szimpatikus volt Rácz is, ő szülés után is megkérdezte, hogy a baba is jól van-e+ezt-azt, ha valaki fogadni akar. Ha szülnék még és fogadnék, Ráczot fogadnám! Szendrei sem volt rossz azért!!"
2012. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első babám, igen. Szülés után nem rakták a hasamra, de tudok olyat, akinek igen!(Nála épp Rácz volt az ügyeletes) Lehet azért, mert utána nem sokkal elaltattak, mert a méhlepényemből maradt bennem és ki kellett kaparni, vagy nem tudom hogy szokták. Lehet, hogy azért, mert eltört a kulcscsontja szülés közben, (de szerintem ezt lehet hogy ők még akkor nem is tudják rögtön, nem tudom). Bár ezt "elfelejtették" mondani, a védőnőm mondta másnap, hogy benne van a záró jelentésben, persze latinul... 3 hetes korában visszavittük a gyerekosztályra, hogy nézzék már meg, mert hát nekünk semmit nem mondtak róla... Azt mondták ez nem lehet. Hát, csak emlékeznék, ha ilyet mondtak volna!!! Na, mindegy, baj nem lett belőle, az a lényeg. Csak hirtelen megijedtünk azért... Meg ugye mikor felébresztettek altatásból nem Szendrei varrt össze, hanem akit én rezidensnek vélek (nem tudom román lehet, vagy arab??!! :/), bennem hagyott egy vattabucit, még jó hogy Szendrei benézett és észrevette...... :S Majd írok még, ha eszembe jut, meg lesz időm rá!!
2012. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!