Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg a SOTE 2. nem foghatja...

Tényleg a SOTE 2. nem foghatja meg apuka sem a gyereket, és csak üvegablakon át nézheti?

Figyelt kérdés
Apás szülésre készülünk, és állítólag szülés után 2 órát együtt hagynak minket, de amíg kórházban vagyunk nem foghatja meg rajtam kívül látogató a babánkat. Ez nagyon elszomorító :(.
2012. jan. 11. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy leírtad..

Azt a 3 napot féllábon is ki lehet bírni ha szeretnéd h együtt legyetek van vip szoba, de sztem nem éri meg

2012. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a Sotén van így . Szerintem jó dolog. Hidd el, neked sem lenne jó, ha átjáró ház lenne a kórtermed, másokhoz jönnek látogatni, te meg ott vérzel, szoptatsz, vagy pihennél. Én a Szent Imrében szültem kétszer, és nem lehet bejönni. Én imádtam.
2012. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, de azon nagyon csodálkoztam, h szülés után először nekem adták oda a babát, utána felöltöztetve az apjának, utána meg úgy kezelték a férjem, mintha senki lenne, hozátk a gyereket megmutatni, férjem mg akarta simítani a buksiját, a nővér meg elrántotta a gyereket, h apuka, csak üveg mögül...


Ennek így mi is az értelme?

Arról nem beszélve, h nincs külön babanéző hely, az első kórterem üres, üveges, kör alakú ablaka van, oda viszik be a babát, közben végigsétálnak vele a recepción, várótermen...

2012. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyon szörnyű,hogy Mo egyik legynagyobb női klinikáján,ilyen bevetett gyakorlatok vannak.És 2011-ben,'állítólag" az Eu-ban,én is elszomorítónak tartom.

nem tudom elképzelni,hogy valaki ezt választja

2012. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó vagyok.

Az is más helyzet,ami az Imrében van.

Egy többágyas kórteremnél érthető,hogy nem szeretné egyik anyuka sem ha átjáróház lenne,és idegen emberek jönnének mikor szoptat,vérzik stb.

De?!

Miért nem lehet kialakítani egy társalgó-leülős részt?Ahova a mama kiviheti a babáját,és az apuka adhat a kezére,arcocskájára egy puszit,kézbe veheti..(mint az Imrében..)

Néha úgy érzem,hogy a SOTE 1-2n még mindig századokkal ezelőtti nézeteket vallanak,és nem sok történik az ügyben,hogy anya-baba jól érezze magát...

2012. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az Imrében szültem és nem foghatja meg ott se az apuka. Hol van az a hely amit irtál kedves utolsó,hogy közös társalgó?
2012. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia,



ott sincs.Pont a szomszédommal beszéltük,és ő úgy mesélte,de akkor félreérthettem..

Hááát,akkor még szörnyűbb a helyzet.

És amikor kiválasztottad,hogy ott fogsz szülni(feltételezem,hogy választottad),nem zavart???

2012. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én Írtam, hogy a Szent Imrében születm . És nem, nem zavart. És nem is vágytam közös társalgóra, tél van, beteges időszak, legalább nem kap el az újszülött baba semmit a nagy nemlétező társalgóban.
2012. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért ezt választottam , mert itt van az orvosom, akiben vakon megbízom! Azt mondják, hogy ez a babák védelmében van, de ha az apás szülés után 2 órára magunkra hagynak minket hármasban, akkor miért is nem foghatja meg apuka másnap? Az rendben van, hogy a kórterembe nem mehet be senki (ez így jó), csak hát az hogy senki nem foghatja meg a rokonságból amíg kórházban vagyunk, ez azért...
2012. jan. 11. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát igen,ez azért gáz...Én akármeilyen jó orvos ellenére sem szülnék ilyen helyen..
2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!