Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote II-n bejöhet apuka a...

Sote II-n bejöhet apuka a császáros műtőbe?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy császár lesz! Az elsőnél is ott volt, csak másik kórházban és nagyon sokat jelentett! Itt bejöhet?
2011. jan. 21. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mehetett be, a műtő előtti folyosón várakozhatott, ott ahova más rokont nem engedtek be. Szülés után egyből kivitték neki a babát, a szomszédos szülőszobába vitték át, oda behívták őt is és "együtt" mosták le, öltöztették fel a szülésznővel. Mikor én kész voltam, engem is kitoltak a folyosóra, ott együtt voltunk kb 5 percet hármasban. Engem vittek az örzőbe, a babát a csecsemő osztályra, apuka meg csinált ami jólesett. Még bejött hozzám, de kiküldték, hogy hagyjon engem pihenni.

Röviden ennyi.

Ja, nekem nem hiányzott az apuka a császár közben, körbe voltam véve emberekkel, kb 5-en voltak rajtam kívül. El sem fért volna. Ráadásul az anesztest megkértem, hogy mindent meséljen sorban ami történik, mert el volt paravánozva a hasam. Hallottam a cuppogásokat, stb. Nagyon rendes volt, pontról pontra végig tudósította az eseményeket. Én epidurálissal szültem, vagyis a másik fajta gerincérzéstelenítéssel, csak nem jut eszembe a neve.

2011. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Spinálissal szültél gondolom! Én is azzal szültem az elsőt!

Hát sajnálom, hogy nem jöhet be!

Körülöttem is sokan voltak, de mégis olyan jó volt, hogy ott a férjem! Az ő kezébe adták a lányunkat, most ráadásul fiú lesz. Szegény erről lemarad!

Nekünk is közvetített a szülésznőnk, mert természetesre készültünk, így fogadtunk, végül nagynak bizonyult a lány hozzám képest! :)) Most is lesz aki közvetítsen, mert most is arra készültünk, most is van szülésznő, de valószínű, hogy mégis császár lesz, mert nagyon vékony a heg! :((

2011. jan. 21. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Sajna nem jöhet be. De Ő kiviszik Neki és előtte mérik le/meg. A férjem le is videózta. :) Most is 99% hogy császár lesz, elvileg 5 hét múlva.

Minden jót kívánok!

2011. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!