Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez "jósló"fájás, vagy valami más?

Ez "jósló"fájás, vagy valami más?

Figyelt kérdés
39.hétben vagyok és tegnap meg kb 10perccel ezelőtt éreztem valami nagyon furcsát. Olyan mintha a méhem teteje(mellem alatt) fájna és lesugárzik az alhasamba. Nagyon rossz érzés még sosem volt ilyen. Eddig csak derékfájás meg egy kis mensis görcs. Mondjuk ez most is megvan. Ez fájás lenne?
2012. jan. 11. 11:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan hasmenéses érzés is társul hozzá.
2012. jan. 11. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az, de 39. hétben már semmin sem szabad meglepődni. A kórházi csomagodat tartsd készenlétben ;-)
2012. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én holnap leszek 39 hetes, és ma énis elég furákat érzek. Többek között ugyanazt is amit leírtál. Nekem már a csomagom a kocsiban van, ha indulni kell akkor ne kelljen avval bajlódni. Nálad milyen egyéb tünet van ami eddig nem volt?
2012. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez az az érzés sétálgatásra sem múlik akkor már nem jósló. És igaz, amit az első hsz írt, a 39. hét után már semmin sem szabad meglepődni! ;)
2012. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!