Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most jósló fájás vagy csak...

Ez most jósló fájás vagy csak tágulás? Izgulok nagyon!

Figyelt kérdés
33hetes vagyok és vannak fájásaim,derékfájás alul is fáj mintha meg akarna jönni olyan görcs szerűen meg azt érzem h kakilnom kel. A kicsi ilyenkor alig mozog s jobban keményedik a hasam.
2012. jan. 4. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak 33 hetes vagy, miert nem mesz dokihoz? Lehet csak joslo, de lehet rosszabb is.
2012. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Inkább feleslegesen mint baj legyen!!
2012. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tegnap kezdődött és kb 30percig fájt...utána kezdett szünni mert vettem be B6-ot, meg anyósom lebeszélt h ne menjünk még a kórházba mert ez semmi elfog múlni! Ezért nem mentünk kórházba! Még tegnap óta hála istennek nem volt ilyen fájásom de ha lesz akkor mindenképpen megyek minthogy valami baj legyen a kicsivel! Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 4. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is vannak jósló fájásaim, keményedéseim 32hetesen. második terhesség. mért kéne ezzel kórházba menni? ugyan...

a méhed készül, "gyakorol" a szülésre. ilynekor már gyakran vannak keményedések a végéig.

persze ha a keményedések sűrűn jönnek, fájdalmasak,vagy sokáig eltartanak ne adja és vérzés jelentkezik v ilyesmi, az megint más.

közeleg az idő, s a szervezetünk készül rá. nem kell megijedni:)

2012. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sokat aggódtam, h most valódi v jóslófájás. Azt mondta a dokim, h észre fogom venni, ha elindul, és csak akkor kell kórházba menni. Addig nyösztettem, amíg nem mondott valami támpontot. A rendszeresség volt végül a kulcs. Ha megfigyelhető gyakorisággal, és csak bizonyos ideig tartanak a görcsök, akkor elindulhat a szülés, de lehet hogy akkor is még leáll bizonyos időre. Mi stopperrel mértük (első baba), így mentünk biztosra. Ha folyamatosan görcsölget, szúr, keményedik, és nincs benne ciklikusság, akkor csak jóslófájás, ami jól fog jönni majd, ha szülsz, mert ezzel is készül a tested a nagy napra, de ne aggódj miatta.

Ha viszont jön...bizonyos ideig fáj, majd fokozatosan elmúlik, és utána ugyanolyan időközönként v sűrűsödve visszatér, akkor irány a kórház, mert a 33.hét azért még korai. Jobb félni, mint megijedni.Jó egészséget Nektek!

2012. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!