Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülészetet keresek Budapesten...

Szülészetet keresek Budapesten, melyiket tudod ajánlani?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Bp-re nincsen még orvosom.

Köszönöm a javaslatokat!


2012. jan. 11. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Sok jót lehet olvasni a Szent Istvánról.

Esetleg van vki-nek személyes tapasztalata?

Helyileg a János vagy a Margit kórház lenne közel,úgyhogy ezek is érdekelnének:)

2012. jan. 11. 22:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a Szent Istvánban szültem, tényleg nagyon fel van kapva. Mert ugye bababarát kórház, meg élen jár az alternatív szülészetben.


Nekem nagyon vegyes tapasztalataim voltak vele. A szülőszobák tényleg nagyon jók, félhomály van stb. A csecsemős nővérek is szuperek voltak, nagyon sokat segítettek, mindig lehetett rájuk számítani. AZ orvosok viszont...Hát, lehet hogy én fogtam csak ki s legbunkóbb, legparasztabb ügyeleteseket, de a tapasztalataim alapján azt tanácsolom, hogy mindenképpen legyen fogadott orvosod!

2012. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Megírnád,hogy ki volt az orvos-orvosok,akivel rossz tapasztalatod van(akár priviben is)?


Köszi még1x

2012. jan. 11. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:

2.5 éve szültem az ÁEK-ban,most is ott szeretnék.

Ügyeletesnél szültem,aki nagyon rendes volt. Szintúgy a szülésznő is. Még a végén meg is dícsért,hogy mindenkinek így kéne szülnie.. :)

Tidrenczel Zsolt volt akkor éjjel az ügyeletes,ővele szültünk. Nagyon remélem,hogy ha megint megyünk,akkor ő,vagy hasonló természetű és szaktudású dokihoz kerülünk,mert most sincs fogadott orvosunk..!

Én csak ajánlani tudom őt! Ja..és ugyanúgy benézett rám még a szobába is,miután megszültünk,mintha fogadott orvos lett volna.!

2012. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Huh, hát az az igazság, hogy neveket nem igazán tudok írni. Mivel ügyeletesek voltak, nem mutatkoztak be, így nem igazán tudok konkrét neveket. Egyetlen egy konkrétum: Horváth Mihály. Állítólag szakemberként jó, de nagyon alpári stílusa van. Pl. én nem vettem jó néven, hogy nyolchetes Uh-n azzal indított: "Nyolc hetes..És? Elveteti?" Aztán (persze nyitott ajtó, tömött folyosó stb.) szinte üvöltve kérdezi "Első terhesség? Na, és kaparása sem volt még?"


A többivel "csak" annyi volt a bajom, hogy szülés után napokig mondogattam az összes ügyeletesenek, hogy valami nincs rendbe velem, nézzék meg már a gátsebemet. Mind lepattintott ilyen szövegekkel, hogy "Maga a saját lábán jár, hát akkor nincs is semmi baja!!!" Aztán végre bejött a fogadott orvosom, aki megvizsgált és egy óra múlva már toltak is be a műtőbe. Saját orvosnak mondtam az előbb leírt beszólást, ő csak annyit mondott arra, hogy ő nagyon csodálkozik, hogy még saját lábon jártam.

2012. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az egyéni igényeidtől is függ. Sokan pl. nem szeretik a SOTE I-et, mert futószalagszerű, időnként sokat kell várni, esetleg kicsit nyersebbek a dolgozók stb.

Nekem az volt a fontos, hogy ha bármi gond van, azonnal helyben legyen a segítség, azért választottam ezt. Nem vagyok különösebben érzékeny, ezért nem igényeltem a kedveskedést, de tuskó sem volt velem soha senki, mindig megkaptam az emberi hangot és bánásmódot.

2012. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ÁEK.

Mindkettőt ott szültem, ügyeletes dokinál, itt nincs "fogadott" szülésznő, de mindegyik kedves. Dokik jók, szülőszoba modern.

2012. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 2.sz. Női Klinikán szültem, és a legjobbakat tudom mondani!
2012. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mindenki nagyon rendes, mindegy kinek a kismamája vagy, és a szülőszoba felér egy szállodai szobával.
2012. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tapasztalatok illetve hallott információk alapján a SOTE 1-2 számomra szóba sem jöhet:(

Ezt elfelejettem a kérdés megírásakor kiírni.

Köszönöm

2012. jan. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!