Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Nagykanizsai...

Szült valaki a Nagykanizsai Dorottya kórházban? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bocsi hogy visszakérdezek. Te kanizsai vagy? Mikor szülsz? (lehet hogy ismerjük egymást)

én a lányomat 7 éve szültem, a fiamat 5 éve, de a kismamák elmondása alapján azóta minden pozitív irányba változott mióta az Orosházi lett a főorvos. 8 óránál többet nem hagyja vajúdni a kismamát. Én már bármelyik nap szülhetek és nincs fogadott orvosom. Egyiknél sem volt. Mire lennél kíváncsi pontosan?

2012. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én kanizsai vagyok, és 8 hónapja szültem, a Bajsz dr.úrnál.A dr.úr remek munkát végzett. Ugy általában a véleményre vagyok kiváncsi, hogy hogyan törödtek veletek stb.
2012. jan. 13. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:
énis kanizsai vagyok és mindkettőt a Bajsznál szültem. Neked fogadott orvosod volt? Mert nekem nem, és a hozzáállása nem tetszett a második szülésemnél
2012. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemvolt fogadott orvosom, csak pont ö volt aznap beosztva. De hozzá is jártam.Nemvolt gond vele a szülésnél.Bár csak a kitolásnál jött be. De lehet csak azért mert a párom is bentvolt.Elsö babám.Csak a Tucsek dr.nötöl tartottam. Annyi rosszat hallottam róla......Miért mi volt a baj vele?
2012. jan. 13. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
elsőnél úgy bánt velem mintha egy állat lennék. Kézzel tágította a méhszájat, majd varrásnál is mindenféle érzéstelenítés nélkül foltozott össze, közben meg majdnem kiabált velem hogu rakjam már lejjebb a fenekemet mert nemtud összevarrni. Másodiknál volt egy kismama még rajtam kívül, ő üvöltött mint a sakál, nekem meg egy hangom sem volt, mégis nekem mondta amikor a szülőágyon lekötözve behajlítottam a kezemet amiben az infúzió volt, hogy tűrtőztessem magam. Aztán jött a Szabó főorvos, aki megvizsgált és mondta hogy császározni kellene mert elég nagy a baba. De a Bajsz azt mondta hogy nem, mert az első sem volt nagy, végülis 4100 grammal és 58 centivel megszültem. A Szabó is ott volt végig, és láss csodát, akkor kaptam érzéstelenítőt hogy ne fájjon a varrás. Nekem ez a tapasztalatom
2012. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De borzalmas a történeted...igaz..énis csak annak örültem hogy legyen meg, legyen egészséges..és végre menjűnk már haza...általában ö vizsgált ,de vizsgált még a Füle dr. is. Remélem jól vagytok mindketten....imádom a babákat...a manóm 3kg,325-tel és 55cm rel született. Imádom a kis manómat...
2012. jan. 13. 19:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, ird majd meg ha ráérsz, hogy megvan-e a baba?, hogyvagy? Remélem jól..és..elfelejtettem gratulálni a babához.És sok boldogságot hozzá!
2012. jan. 13. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
talán már nem húzzuk sokáig. Bíztam a mai frontban, de semmi. Forgolódik, kapar, csíp, harap, amit el lehet képzelni. Ma ettem egy kis csípőset, na akkor leállt addig amíg csuklott tőle, aztán újra belekezdett. Azóta is táncol bennem. Addig le sem tudok feküdni amíg akciózik. De kibújni nem akar a kis tökös :)
2012. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is kisfiam született, Zolika az apuja után.Énis ehettem bármit, nemakart kibújni.Front semmit sem ért. Már alig vártam hogy babázhassak. Drukkolok nektek! Majd irj hogy hogy-smint alakulnak a dolgok.
2012. jan. 14. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:
eddig még semmi. Tegnap pörögtem egész nap, ma meg csak aludnék. Pedig olyan szép idő van. A fiacskám sem mutatja semmi jelét annak hogy ki akarna jönni
2012. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!