Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordás miatt bekell feküdnö...

Túlhordás miatt bekell feküdnöm és lenne magaztvíz viszgálat is, de a belső méhszáj még zárt (2110) ilyenkor is megtudják nézni? Kézzel tágítanak, vagy várnak? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így volt és 5 magzatvíz vizsgálatom volt. Egy picit véreztem utána, és annyira nem volt fájdalmas. De nem tágítanak sehogyan sem előtte. Könnyű szülést neked!!!
2012. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, megtudják nézni, kicsit kellemetlen lesz, egy tölcséren keresztül vizsgálnak majd(nálam így volt). A kórház miatt ne aggódj, én is 1 hetet vártam, mert a kisasszony nem akart kibújni:-) Mivel második gyerek, kihasználtam a "szabadságot" és gyöngyöt fűztem, olvastam:-) Könnyű szülést:-)
2012. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konnyu szulest neked!

NEkem nem volt az, 8 nap tulhordas es magzatviz-szivargas utan ketszer mestersegesen beinditott szules, mert nem tagultam.

2012. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Engem is befektettek,egy hetet hordtam túl,az egy hét alatt 3x probálták beindítani a szülést oxitocynnal,és 2x néztek magzatvizet,végül egy hét túlhordás után magától indult be,de a vége császár lett!

könnyű szülést és jó babázást!

2012. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is túlhordás miatt fektettek be, és egy pálcikaszerű valamit helyezett fel,úgy nézte meg,hogy tiszta-e a magzatvíz,nekem nem volt fájdalmas!
2012. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!