Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig kell vérezni?

Szülés után meddig kell vérezni?

Figyelt kérdés
november 23.-án szültem és 3 hétig véreztem aztán abbamaradt most 6.hétre a szülés után megint vérzek 2 napja nem olyan erős de van betét kellett.Igy is mehetek vizsgálatra? a nőgyogyászomhoz ha vérzek mert 6 hét letelt és jővő hét szerdára kaptam időpontot,
2012. jan. 14. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött a havid.
2012. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor 2hete véreztem (máskor) és elmentem a dokihoz azt mondta ne érezzem magam kellemetlenül.Ő ezért van itt.Ráadásul az időpontokra is elég hárklis.Időre menjél és legalább meg is tudod kérdezni a dokit mitől véreztél ennyit.Bár lehet,hogy szülés után ez normális,csak én véreztem keveset.
2012. jan. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 8 hétig véreztem.

nyugodtan menj el az orvoshoz!

2012. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Àtlagosan a 6-ik hétig vérzik max egy nö, ezért is gyermekágy az 6 hét. addigra ürül, tisztul ki a szervezet, mennek el a hormonok és húzodik vissza a méh.


Mindenképpen menjél el az orvoshoz és mond el hogy véreztél, vérzel.

2012. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "kell".
2012. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én első szülés után 7 hétig véreztem,a második után 5napig!
2012. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hétig véreztem, 6. héten megjött és eltartott 10 napig. nyugodtan menj vissza a dokidhoz.
2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!