Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Végbélrepedésem van, szokott...

Végbélrepedésem van, szokott vérezni is eléggé székelés után. Szülés közben is fog? Olyan ciki, más is szenved tőle?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ciki is és vérezni is fog. nekem volt egy 7 cm-es repedésem a vastagbél-végbél traktusban,két műtéttel sikerült helyrehozni,de azóta is félek minden kisebb szorulásnál,hogy kireped. ráadásul-bár orvosi vizsgálat közben szenvedtem el a sérülést,mégis mindenki sejtelmesen mosolygott a kórházban a későbbiekben,mintha ki tudja,milyen perverzióm volna. ha van módod,műtesd meg a szülés előtt.
2010. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leginkább kérdezd meg az orvosodtól, (ha van fogadott) ugyanezt (hogy fog-e vérezni), és akkor nem lesz ciki.
2010. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ciki? Ugyan,mennyi minden történik szülés közben,ami norml szituációban ciki lenne,de nem a szülőszobán s zülés közben.

Sajnos,én már későn mentem,nem kaphattam beöntést.A baba viszont alig fért ki,igen e rősen kellett nyomni...a végét kitalálhatjátok. Szülés közben/után nkínomban ott szabadkoztam a szülésznőnek,és ő mondta,hogy ez mindennapos és normális,ne aggódjak.

2010. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok.Kérdezni szeretnék.Honnan tudtátok,hogy végbélrepedésetek van?Letudnátok írni a tüneteket?Mindenre kíváncsi vagyok,hogy mennyire vérzik stb.Nekem is vannak vérzéses problémáim és már voltam vele orvosnál is de az okot nem találták meg.Előre is köszi a választ.
2010. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem eleinte közepesen,később már erősen,spriccelve vérzett préslésnél,de csak székletürítésnél,úgy magában,mint az aranyér nem. és folyamatosan fájt belül a bélfal. élénkpiros vér,mint a mészárszékben...
2010. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.Minden tünet ugyanaz kivéve a fájdalmat.Az nincs hál istennek.Akkor biztos nem ez a baj,de szülés után úgyis kiderül.
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!