Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a debreceni Kenézy Kórházb...

Aki a debreceni Kenézy Kórházban szült vagy szülni fog, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nyugtalan vagyok. Még van vagy 3 hónapom a szülésig. A Kenézyben fogok szülni, nincs fogadott orvosom. Az anyósom és a tesóm állandóan azt hajtják fogadjak orvost, mert akkor semmibe fognak venni.Magyarán Lesz..nak majd ha szülök. De miért adjak én több 10ezer forintot azért ami amúgy is jár. Évek óta fizetik a tb-met, hál Istennek orvoshoz is ritkán jártam és különben is úgysem hagyják bennem a babámat. De csak azt mondják fogadjak, mert semmibe vesznek, hagynak majd órákon át vajúdni. A kérdésem pedig, aki ott szült vagy szülni fog és nincs (nem volt) fogadott orvosa milyen ellátásban volt része? Én úgy gondoltam, hogy ha majd szülök, a szülésznőnek adok x összeget(jó nem 30-40ezret) meg annak az orvosnak aki ott lesz és szüleszt, összevarr stb.
2012. jan. 14. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem sem volt fogadott orvosom; az orvosok, szülésznők nagyon-nagyon kedvesek voltak velem.


21 órán át vajúdtam 5 szülésznőt és ugyanennyi orvost ismertem meg.


A csecsemősnővérek között viszont találkoztam olyannal, aki nem volt segítőkész.

2012. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem is jó tapasztalataim vannak,orvosokkal főként!nagyon rendesek voltak.a szülésznőkkel sem volt baj,segítőkészek voltak,akikkel találkoztam!a kórházban amivel elégedetlen voltam,az a fürdő,wc..nagyon gáz,de gondolom ez más szülészeten is így van!
2012. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja,és én szülés elötti este fogadtam orvost,10ezret adtam,de császár lett a vége.
2012. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt fogadott orvosom, de szerencsémre pont bent volt az orvos akihez jártam, így ő vezette le a szülést, ami végül császár lett. Nem néztek le, meg hasonlók. Van egy-két nővér aki picit lekezelő, de a többi rendes, kedves. Amúgy engem is a zuhanyzó, WC akasztott ki, szörnyű állapotú (de takarítják!) Ha szerencséd van, olyan szobába kerülsz ahol van külön mellékhelyiség.
2012. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!