Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Orosházi az válaszolna?

Aki Orosházi az válaszolna?

Figyelt kérdés
Holnap kell bemennem a kórházba, mert ma betöltöttem a 40 hetet és nem született meg a lányom. A szülés indítással meddig várnak?
2012. jan. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Orosházi vagyok. Kinél szülsz? Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni csak minden jót kívánok és ne izgulj minden rendben lesz. Amúgy mindenki nagyon aranyos.Mindenben segítettek. Sétálni, fürödni. Megmutattak mindent, támogattak, ha szomorú voltam.(A babám Gyulára került, mert koraszülött volt) Én sajnos 2 hetet voltam bent. (7 hónapos fiú anyukája)

2012. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Dr.Huhn Lajosnál. Egyéb problémák miatt egy hetet el kellett bent töltenem, egyedül egy csecsemős nővér nem szimpi a többiekkel semmi bajom nincs. :) Köszönöm a jó kívánságot. :)
2012. jan. 15. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom kire gondolsz. Nem vészes, ha kellett ő is segített. Én Svarsningnál szültem, de a tiéd is aranyos. Kitartást és jó egészséget nektek!!!
2012. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!