Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetes kismama vagyok és...

33 hetes kismama vagyok és szeretnénk apás szülést. Debrecenben a klinikán szülnék. Ha nem veszünk részt szülésfelkészítő tanfolyamon (5000 ft) akkor nem jöhet be apa szülni? Aki itt szült válaszolna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi se voltunk szülésfelkészitőn mert embertelen időpontban - du egy óra- volt és nem is kaptunk igazolást a jelenlétről

bennt lehetett a férjem és a kék ruhára meg a cipőre húzható zsákocska miatt se kértek tőle pénzt.


2008. októberben szültem.

2010. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én idén szültem és nem jártunk felkészítőre. A párom természetesen ettől még bent lehetett. A felkészítő csak egy lehetőség, de nem kötelező. Az előző hozzászólás kapcsán: ki van írva a szülőszoba ajtajára, hogy amit az apának fel kel húznia azok 500 Ft-ba kerülnek és aki gondolja, az odaadhatja, de nem muszáj.
2010. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hétvégén szültem a debreceni Klinikán és bejöhetett volna bárki velem szülni, de én nem szerettem volna. Szülésfelkészítőn így én sem voltam. Nem zárja ki a bent létet. :-)
2010. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,én rá is kérdeztem májusban a dokimtól,azt mondta ha akarok mehetek tanfolyamra de szerinte hülyeség:-)))Apa bent volt végig,tanfolyam nélkül:-)
2010. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én habár nem ott szültem,de anyukám igen és ők sem voltak felkészítőn.Én úgy hallottam hogy bent lehet egy hozzá tartozó(de a Kenézybe kellet felkészítő,de az sem került pénzbe)
2010. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Törvény adta jogod, hogy egy 18 éven felüli személy bent lehessen veled a szülésen!

Csak van olyan kórház, ahol még pluszban tanfolyamhoz, fizetéshez kötik... röhejes!

2010. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem tőlünk nem kértek pedig mi sem voltunk sehol
2010. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem a Klinikán és 1 valaki bemehet végig veled lehet és nem kell tanfolyam!!!
2010. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!