Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orosházi szülészetről friss...

Orosházi szülészetről friss infokat szeretnék. Hétfőn kell befeküdnöm :- (, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is túlhordtam,befektettek,majd nagy pocakkal lézengtem,reggelente hőmérséklet mérés ill.vérnyomás, napi 1-2 ctg,aztán 4 napra rá megindította az osztályvezető doki a szülésemet,ezek után 3 óránkénti szoptatás nappal(6:30,9:30,12:30,15:30 stb.) ezek után fejés izomból/vigyél be fejőgépet,nem kötelező,de remek dolog/ Nekem 2. nap du. lövellt be a tejem,kisfiam ekkor 30ml-t szopott és még 40ml-t fejtem<-ezt beadtam a csecsemős nővéreknek pótlásként ill. ha éjjel megéhezik. 3 napon gátvarratszedés. Szülés után napi 4 tusolás alap. Vigyél melltartóbetétet fontos. a tejed ömölni fog/remélem/. A babának kell vinni otthonról pelenkát,az összekészített babaholmit pedig az Apa hozza be mikor visz titeket haza. A nővérek segítőkészek,de nem túl kedvesek,a legrosszabb szokásuk hogy nem várják meg hogy a baba jól lakjon,hanem betartják a félórás szoptatási időt,ennek letelte után szinte lecibálják az ember melléről a gyereket ,viszont az orvosok előtt le a kalappal. Ennyit tudok én /14 hónapja szültem/. Mi lesz fiú vagy lány? Orosházi vagy? Én igen.Bocs csak kiváncsiskodom.
2010. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót :-)

Tehát nem valami bababarát, de ezt a pár napot ki lehet bírni.

Nem vagyok Orosházi, de ide tartozunk.

szülőszobáról, vagy vajúdóról tudsz valamit mondani?

2010. jan. 9. 12:57
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem:

Kislány lesz, mint az első, de ő már 6 éve születtett Ohán, ezért gyűjtök friss infokat :-)

2010. jan. 9. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtam,hogy a 2. lesz,nem traktáltalak volna ennyi mindennel. Én nem tudok semmilyen vajúdóról,nekem a szülőszobán kellett kínlódnom(még jó,hogy csak egyedül én szültem akkor). Egyébként az nem változott semmit,még 20 évvel ezelőtt is így nézhetett ki:) rozsdás kapaszkodó vas,szakaDt függönyök....stb. Sok sikert kívánok és gyors szülést!
2010. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!