Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit szántok szüléskor a...

Mennyit szántok szüléskor a dokinak?

Figyelt kérdés

Mi a reális ár? egy vizsgálat alkalmával 6ezret kér.

30 hetes vagyok


2009. máj. 26. 18:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szia! Programozott császárom volt 1 hónapja. A doki 7000 ft-ot kért egy vizsgálatért, 70000-et kapott. Mi akkor adtuk oda, mikor mentünk varratszedésre.
2009. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
9:16-os vagyok. Lemaradt...Szülésznőre nem volt szükségem, 2 ajándékcsomagot vittem. Az egyiket a csecsemősök kapták, a másikat pedig az osztály. Császáros lévén sokat segítettek.
2009. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én szülésznőt nem fogadok, nincs rá szükség.A dokim 100,000.- kap.A rendelési ár 10-szeresét.Viszont a dokim első perctől velem lesz.Minden kismamával ilyen.Ja és csak magánorvosként van.

Gondolom az is számít, hogy melyik város, Miskolc:-))

Ja és nem vagyok pénzes, ha ez is számítana.

Eddig is sok problémám volt a terhesség során és mindíg maximálisan meg voltam a dokimmal elégedve, tuti, hogy nem fogok csalódni szülésnél sem.Elutazni nem fog.

2009. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim a havi rendeléseknél 9000-et kér, de eszem ágában sincs a 10-szeresét adni! Én max. 30-at szánok, de párom még lehet abba sem megy bele, mert szerinte is kutya kötelessége a dokinak, hogy segítsen nekem. Pláne, hogy minden hónapban kicsengettem neki a pénzt. A szülésznőről még nem gondolkodtam. A csecsemősnővérnek viszont (ha meg leszek vele elégedve) szeretnék adni egy kis ajándékcsomagot.
2009. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Mi nem adtunk semennyit, mégis minek? Ez a dolga...
2010. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg hogyan foglakozik veled és azzal hogy viselkednek akinek fogadott orvosa van.
2010. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én sem adtam mert ügyeletesnél szültem, mégis jobban elláttak, mint aki 70ezret fizetett a fogadott orvosának. Erről ennyit...

És tényleg ez a dolguk, nekem sem fizetett senki, mert szép kenyeret sütöttem...

...mégis megcsináltam, mert ez a munkám és fizetést kapok érte. Az orvos is kap fizetést!

2010. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!