Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenetem valószinű nem jó....

Kenetem valószinű nem jó. Kellet volna kapnom rá valamit?

Figyelt kérdés
Tisztasági fok:III,Fehérvérsejt:Granulocyták,Baktérium:Vegyes baktériumflóra.A védőnő kérdezte mit kaptam rá:montam semmit... :-(
2009. máj. 26. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Ha valami nem oké, csak ír a doki elleneszert:S Amúgy vannak valami szokatlan tüneteid(viszketés vagy bármi más?)


Minden jót!

2009. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem kaptam, csak valamilyen canestenhez hasonló kúpot írt ki, és az sem hatot, így a szülés után a kislányom kapott egy szurit, mert megfertőztem:(, ja meg én is, hogy ne kelljen kúpot használnom és minél hamarabb elmúljon!

Na mindegy azon kívül semmi bajunk nem lett!!

Gyors szülést kíván Neked egy egy éves kislány anyukája!

2009. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmi panaszom a szagtalan folyáson kívűl,ami a terhesség alatt normális.Az NST-t végző nővért kérdeztem és ő azt monta max borsvalami (ő tudta a nevét) kúpot szoktak fölírni,de nem mindíg.Köszi a válaszotok.
2009. máj. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!