Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában Dr....

Szült valaki mostanában Dr. Barna Péternél? ( Szt. Imre kórház )

Figyelt kérdés
Milyen összeget "illik" neki adni?
2012. jan. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan őt nem tudom, de szintén Szent Imrés hasonló kaliberű jó hírű dokinál fogok szülni és akiket körbekérdeztem kismamákat 80-90-et adtak sima szülésnél, én is kb annyit fogok.
2012. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ott szültem másnál és nem adtam semmit. Nagyon rendes ez az orvos is, nálam mikor viziten volt végig viccelődött. És a szobatársak is csak jót hallottak róla. Ezen információk alapján azt tudom mondani, hogy egyáltalán nem anyagias. Én az első gyereknél szülés előtt rákérdeztem, hogy anyagi oldalát tekintve mire számíthatok. Ha nagyon akarsz adni, akkor kérdezd meg. Vagy szülés után döntsd el a tapasztalatok alapján, úgyis a vizitnél szokták rendezni ezt.
2012. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy én ezt az összeget sokallom. (azoknál szokott leggyakrabban előfordulni, akiknek fogadott orvosa, és a vizsgálatokért nem fizet külön. De én tényleg nem adnék ennyit.
2012. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Szt. Imrében szültem egy másik dokinál. A magánrendelésére jártam, a szülésért pedig az egyszeri vizsgálat díjának tízszeresét adtam. Állítólag ennyit szokás. :)
2012. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!