Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy szülés után...

Normális hogy szülés után megérzem a frontváltozásokat?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem,soha nem fájt a fejem.De szülés óta néha megbolondulok.21hónapja szültem.
2012. jan. 17. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szülés óta sokkal érzékenyebb vagyok. Minden területen. Érzem a frontokat is, de testileg is sokkal több mindent érzek magamon, amit előtte nem (pl. peteérést).

Szerintem normális. Egy tök nagy változáson ment keresztül a szervezetünk, aminek sok hatása lehet akár pozitív, akár negatív értelemben.

2012. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt soha egyetlen frontot nem éreztem meg. Szülés után és azóta is (3 és fél éve) én vagyok a család időjósa. :)
2012. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is! Már 2 napja migrénem van a meleg fronttól!!! 19 hónapja szültem, azóta van ez. Peteéréskor 3-4 napig erősebb görcsöket érzek, mint menstruációkor... Ez van... Talán szülök még egy gyereket, és visszaáll minden. :)
2012. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hu:) Köszönöm.Nem örülök sajnos a válaszoknak!

Remélem a vendég nem fog fájni!Mert az se fájt sohase!

2012. jan. 17. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. baba születése óta minden bajom van. Nem csak a frontokat érzem meg, de még a gyomrom is érzékeny lett.

Ez van. A kisebbik 2 év 1 hónapos. És egyre rosszabb, vagyis egyre jobban megviselnek a frontok, meg minden egyéb.

2012. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!