Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez a hüvelyben?...

Mi lehet ez a hüvelyben? Szülés után normális, vagy valami elváltozás?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szültem, nem gátvédelemmel, és most vettem észre, hogy borsó nagyságú kis dudor van a hüvelybemenet elején a gát tájékán, és egy picit érzékeny. Ez lehet a varrás maradványa? Van/volt valakinek ilyen- ha igen, ez normális?
2012. jan. 19. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet az is:(

Én viszont megmutatnám dokinak,mert bármi lehet.

Nekem méhsüllyedésem lett szülés után, eléggé beparáztam mikor észrevettem!!!

2012. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 ilyen. 4,5 hónapja szültem. Engem is kicsit aggaszt. Áprilisban amúgy is aktuális nálam egy nőgyógyászati vizsgálat, ezért úgy döntöttem várok addig, mivel nekem teljesen fájdalommentes, és nem zavar semmilyen téren.

A nagyobbik gyermek lassan 3 éves lesz. Nem emlékszem, hogy azóta lennének ott. Bár erről megoszlanak a vélemények.

Ha előbb eljutsz dokihoz, írd meg mi ez. :)

(Én a szülés során keletkező sérülésre tippelek. Az elsőnél sok belső varratom is volt + pár öltéses gátmetszés. A másodiknál csak egy pici gátmetszés, de az egyáltalán nem zavart.)

2012. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyfal süllyedésem lett a 2. szülésem után. Nem ártalmas,de elég kellemetlen lehet szeretkezésnél.

Normális ha meglazult a hüvelyfal! Ezt lehet korrigálni intim tornával, bár több hónap is beletelhet, nem is garantált az eredmény. Műtéttel korrigálható.


Üdv:3 lányos

2012. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!