Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Máv korházban szülők 2007-2008...

Máv korházban szülők 2007-2008 között?

Figyelt kérdés
Ti tapasztaltatok hasonló hálapénzes dolgokat,amit a sajtó Ír?Nekem inkább a szülést levezető,fogadott orvosom ellen lenne panaszom...lerendezte a sorsomat,majdnem odalett a méhem is meg a gyerek is!

2012. jan. 23. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Húú...ez nem hangzik túl jól! Mi történt?
2012. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
36.héten jártam amikor iszonyú gyomorgörcsök kínoztak.1 hete hívogattam,hogy fáj a gyomrom,és tele voltam pöttyökkel mindenhol.Azt mondta,mert nyomja fel a gyerek.A Pöttyökre azt mondta,ne egyek szamócát...,a magas vérnyomásra azt mondta,most biztos megijesztettek az ügyeleten azért magas,nospa-algopirin inekció megoldotta a gondomat kb 2 napig.aztán megint előjött a fájdalom,már kekszen és teán éltem. Hívtam,azt mondta nem tud mit csinálni,gyomorfájással nem indíthat szülést,persze első gyereknél ezt én is gondoltam, hogy nem gyomorfájással kéne kezdődnie..!Addig-addig,hogy éjjel bementünk a korházba. véert vettek , vérnyomást mértek,adtak vérnyomás csökkentőt.2 óra múlva kész lett a véreredmény . addigra beért az orvosom,közölték: Azonnal császár!Májfunkcióm nem jó,de nagyon.Megcsászároztak,majd közli a doki,hogy még jó hogy bejöttünk,mert 1 napot vártunk volna kuka lett volna a gyerek is meg a méhem is. Ráadásul műtét közben nem akart alvadni a vérem, komplikált volt a műtét is! Szóval még én lehetek neki hálás! ::)))Ráadásul még szülés után 3 héttel kaptam egy kis mélyvénás trombózist,ami máig nem derűlt ki,hogy mitől.....Ennyi
2012. jan. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!