Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult veletek, hogy nem...

Előfordult veletek, hogy nem kaptatok beöntést, és szülés közben valami más is jött a babán kívül?

Figyelt kérdés

Hogy érzetétek akkor magatokat? Nem jöttetek zavarba? És a doki/szülésznők?


Tudom, hogy előfordul, és tudom, hogy ott ez érdekel mindenkit legkevésbé.


Csak a privát véleményetek érdekelne, hogy nem tartottatok-e ettől? Hogy éltétek meg? Vagy nem féltek-e tőle?



2012. jan. 23. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam egyszer, mert már nem volt rá idő. Akkor és ott engem ez érdekelt legkevésbé. Nem éreztem semmit, bár néha megtöröltek... Az orvos és a szülésznő teljesen természetesen viselkedtek, sőt, mikor a szülés után elnézést kértem, ők nyugtattak, hogy nehogy már emiatt rosszul érezzem magam, ez természetes, néha még beöntés után se tisztul ki minden...

Szóval senkit se fog zavarni, nyugi, te meg megintcsak mással leszel elfoglalva:D

2012. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nálam a második szülésnél történt hogy megkaptam a beöntést ami sikerrel járt, rá 10 percre már a szülőágyon feküdtem és bizony tolófájás közben más is jött. Én sem szóltam egy szót sem, meg a doki sem. De attól függetlenül kellemetlenül éreztem magamat. De elmúlt ez az érzés amikor a hasamra fektették a fiamat :)
2012. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kaptam beöntést, mégis jött minden. Abszolút nem érdekelt senkit.
2012. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. A szülésznő miatt nem éreztem magam rosszul, lát ő épp elég ilyet :-)

Viszont a párom bent volt, miatta kicsit igen :-( Pedig ott volt a dokinál, amikor ezekről beszélgettünk.


A kolléganőm le is hányta a szülésznőt, őt sem szidták meg vagy ilyesmi.

2012. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én beöntést nem kaptam, csak kúpot, és nem is volt nagy haszna. Nekem is volt egy pillanat, amikor éreztem, hogy jött valami, utána meg egy kis törlést, és nekem is kellemetlen volt, de később már nem foglalkoztam ezzel. Nem baj, ha számítasz rá, de azért ne aggódj emiatt nagyon.
2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 alaszka ***** válasza:
Olyan gyorsan jött a baba, hogy azt mondták, már se beöntést nem adnak, se zuhanyozni nem mehetek, szóval úgy ahogy bementem vizsgálatra, úgy fektettek fel....amit nem értek a mai napig sem, mert onnan még 3 óra múlva szültem meg, szóval, a tolóknál jött más is, de nem érdekelt már semmi, csak hogy kijöjjön a baba. Először nem nagyon tudtam hogyan kell nyomni, és a szülésznő mondta hogy nyomjam és ne foglalkozzak semmivel, ő egy pillanat alatt eltüntette, ami nem odavaló volt, ebből nem is láttam semmit. Ott az ember valahogy már nem szégyellős.
2012. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jött-e más is, de úgy éreztem, hogy igen. Kicsit feszélyezett amikor ezt éreztem, dehát nem tarthattam vissza, hiszen a babát meg nyomni kellett. Amint kint volt a lányom el is felejtettem, hogy bármi más is történhetett :)
2012. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is kakiltam, a kúp ellenére is. Tolófájások előtt még ki kellett volna mennem nagyvécére, de nem volt ott a szülésznő, és infúzióra voltam kötve, így nem tudtam elintézni, utána meg a tolók jöttek, akkor már nyilván nem mehettem ki...ez van :)

De a fiam is lekakilt engem, mikor odatették a mellkasomra, én meg boldogan simogattam, beszéltem hozzá, aztán mikor elvették majdnem elsírtam magam, de a sírásom röhögésbe váltott, mikor észrevettem az adag zöldesfekete kakit a hasamon :DDDD


na de visszatérve, nem tartottam ettől, nem érdekelt, a szülésznőtől utólag kérdeztem, jól éreztem-e hogy jött valami, mondta hogy igen, de "és akkor mi van?" :)tényleg egy törlés meg alátétcsere és ennyi.

2012. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kaptam beöntést,mégis jött ki más is...akkor marhára nem érdekelt, ha visszagondolok, nme is értem,de szerencsére az egy más tudatállapot.
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt beöntés, mert ott nem szokás, de még otthon, amikor távozott a nyákdugó, úgy bepánikoltam, h többször is kellett mennem wc-re. Hogy akkor jött-e valami....fogalmam sincs, de ez érdekelt legkevésbé.

Ez náluk megszokott dolog, senkit sem érdekel, hogy van-e kaki, vagy nincs.

2012. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!