Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult már olyan, hogy...

Előfordult már olyan, hogy valaki elájult a fájdalomtól szülés közben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes...

Csak tudom, hogy nagyon alacsony a fájdalomküszöböm...


2010. dec. 8. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan. Én legutóbb attól ájultam el, hogy az ajtó rácsapódott az ujjamra... ennél azért egy szülés durvább..
2010. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha el is ájul szerintem nem a fájdalomtól.
2010. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

nincs idő az ájulásra:-)egy leendő anyuka NEM AKAR majd elájulni,mert egy terhességnek minden percét élvezni lehet:-)komolyan!

3 gyermekes anyuka!

2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam olyat, hogy egy csajt ájultan hozott be a mentő és vitték is császározni de szerintem nem a fájdalomtól ájult el, hanem valami más gond volt. Vajúdás közben szerintem nem ájulnak el, tudja azt a test hogy ilyenkor nem szabad:) Én vajúdás közben végig azon "gondolkoztam", hogy hogy nem ájulok el, ez annyira durva fájdalom és mégis bírom:)
2010. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a vajúdás hosszától is függ, de inkább a kimerültség, folyadékhiány lehet az ájulás oka. A szülés alatt azért az anyukában rendesen dolgozik az adrenalin. Na szülés után, aztán lehet ájulni! :)
2010. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ájulás általában a kimerültségtől van.Én pont egy éve volt tegnap,hogy szültem a 4.gyerekemet.

Előző éjszaka már nem aludtam,mivel közölték velem délelőtt,hogy holnap elindítják.4 nappal hordtam túl 4300 és 62 cm-rel született.

Szülés után elájultam.5 percig se kép se hang.Nem emlékszem semmire.Nagyon kimerültem szerintem.

2010. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vajúdás közben,fájásoknál gyorsan vettem a levegőt,és a szülésznő szólt,hogy ne kapkodjam a levegőt mert el fogok ájulni.Szóval nem csak a fájdalomtól lehet,hanem a rossz légzéstől is.De szerencsére akkor nem ájultam el,hanem szülés után amikor ki kellett menni pisilni,a wc-ből kijövet elsötétült minden.Még szerencse,hogy ott várt a beteghordó,egy tolószékkel,ő kapott el.Kicsit kimerültem...

2010. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőhöz. A rossz légzés miatt elájulhatsz. Nekem görcsbe rándult a kezem, a szülésznő pedig szólt, hogy vegyem lassabban a levegőt, mert el fogok ájulni. Hát tényleg közel álltam hozzá. Azt azonban nem tudom elképzelni, hogy a fájdalomtól elájulhatnál. A természet azt nem engedné. Gondolj bele, az orvostudomány relatíve új, a nők az őskorban is szültek. Ájultan pedig igen nehéz lehet világra hozni egy babát.
2010. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám elájult, de nagyon sokáig vajúdott, programozott császár lett volna, de az ügyeletes orvosgárda várta, hogy a faros baba (én) a 43. héten magától megindult vajúdás alatt megfordul. Nagyon sokat hibáztak azok az orvosok, mindkettőnk élete súlyos veszélyben forgott (eleve 1 héttel előbb meg kellett volna indítaniuk engem és rögtön császározni, mert faros voltam és a magzatvíz is zöld volt!), amikor végül a császármetszés mellett döntöttek. Anya akkor tért magához, amikor betolták a műtőbe és utána elaltatták. Szinte teljesen kiesett neki a születésem napja.


Amúgy a kimerültségtől ájult el meg állítólag azért, mert nem volt minden rendben és életveszélybe kerültünk.

2010. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

igen én elájultam

sajna

2015. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!