Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek elment a nyákdugója...

Akinek elment a nyákdugója minden esetben megindult a szülés is magától, vagy előfordult, hogy ennek ellenére indítani kellett?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 39. héten elment a nyákdugó, 41. héten indított szülésem volt sajna.

Üdv: 7 hós kislány anyukája

2008. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tudok írni, mint az előttem szóló: Nekem a 40. héten ment el a nyákdugó, és nekem is a 41. héten indították meg a szülést.
2008. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj, most kissé megijedtem, mert nekem csüt., pénteken elment a nyákdugóm. 39+3 napos vagyok, és nem érzem, hogy ki akarna jönni a baba. Nektek nem mondták, hogy miért nem indult el magától a szülés? Kérlek írjatok!
2008. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 1 hónapot hordtam túl,végül császár lett a vége!

1 hetes kisfiú anyukája

2008. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal a dugó távozása után megindult magától, pon t betöltött 36. hétre.
2008. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia hármadik válaszoló!

Sajnos nem tudok semmi biztatót írni, nekem nem mondták, miért nem indult be a szülésem, de nekem sem volt semmi jele annak, hogy beindulna spontán. Az igaz, hogy szerintem én elvoltam számolva és gyanus, hogy ezért szeretett volna még bentmaradni a kislányom...

Szorítok, hogy beinduljon nektek , ne kelljen indítani, jöjjenek akkor, amikor ők szeretnének.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Első voltam.

2008. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem orvosi vizsgálat után 4 napig folyamatosan távozott a nyákdugó szépen lassan. Aztán jöttek a fájások saját maguktól, aztán megszületett a kislányom :)
2008. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi, első válaszoló! Nálam szinte biztosan kizárt az elszámolás, mert a teherbeeséskor hőmérőztem, és a terhességi teszt már a mestruáció előtt a 26. napon pozitív lett. Tehát biztos, hogy kb. akkor volt a megtermékenyülés, amikor kellett és számolták. Én csak azt nem éretm, hogy akkor a nyákdugó miért esett már ki pénteken? Nem tudnak az orvosok sem mindent!

Sok boldogságot és kellemes ünnepeket!

2008. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok, és sajna nekem sem mondták, hogy miért nem indul el a dolog. Az én időpontom szerintem nem volt elszámolva (mert előtte állandóan ovus tesztet csináltam), és azt hiszem a nyákdugóm is csak azért ment el, mert egy amnioszkópos vizsgálat miatt "megpiszkáltak". A kisbabám viszont végig roppant jól érezte magát odabent, esze ágában nem volt még kijönni. Anyukám azt mondta, hogy engem is több, mint 3 héttel hordott túl,a bátyámat 4 héttel, a húgomat meg 20 nappal... Lehet, hogy nekem is beindult volna egy kis idő múlva, csak manapság már nem hagyják bent a picikéket ugye tovább. (Ahol én szültem, ott a 41. hét után beindítják mindenkinek, aki túlhordta, akkor is, ha minden problémamentes.)

Amikor én szültem (sajna 12óra vajúdás után mégis császár lett belőle), voltak csajszlik, akiknek indították, és mégis gyorsan és simán szültek. Fel a fejjel, én szorítok, és kívánok gyors szülést!

2008. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!