Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kazincbarcikán vagy esetleg...

Kazincbarcikán vagy esetleg Miskolcon kit ajánlanátok? (Nőgyógyász, ill. szülésznő)

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Váradi doktor úrnál szültem,de Szatmárihoz jártam. Mind a kettő rettentően aranyos és kedves,csak nekem Szatmári nem tudott a szüléshez bejönni,mert a kislányával volt,Váradi meg éppen ügyelt.

Szülésznőnek Kiss Adriennt férjes neve talán Bogyai zoltánné

2009. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon a megyeiben Dr.Bikki Bélát ajánlom.Nagyon kedves, lelkiismeretes és szakmailag is kiváló orvos.

Én sokat köszönhetek neki:-))

2009. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon, a megyeiben Dr. Dienes Józsefet ajánlom. Genetikus és uh oszt.vez.

Nagyon profi.

2009. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia


Én a vasgyáriban szültem Dr. Spák Lászlónál nagyon jó orvos az az igazi kihalóban lévő lelkiismeretes orvos, aki nagyon tud bíztatni és nem a zsegét tartja!

2009. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Spák egy rettentö bunkó,arogáns,lenézö! Szülés utáni kontrollon voltam nála,szerencsére nem nála szültem,de ilyen bunkó orvossal még nem találkoztam!
2009. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a Semmelweisben szültem dr Vreczenár Lászlónál.Pont a szabija alatt voltam bent karácsonykor,de Ő ennek ellenére minden nap bejött hozzánk!
2009. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz, Szalmási és Steierhoffer is rendes. Miskolc, Semmelweis
2009. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan járnak Barcikán Váradi doktor úrhoz, főleg, mert támogatja a háboritatlan szülést. Ha esetleg erre vágysz, ő a te embered. Én Miskolcon a Semmelweisben szültem Dr Fenesi Istvánnál, csak jót tudok mondani róla. Velem rendes volt, lelkiismeretes, és nem pénzéhes.
2009. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Kazincbarcikán járok Váradihoz, még 8 napom van elvileg a szülésig.
2009. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dr. Dienes profi a szakmájában, de csak a markát tartja! Tapasztaltam!! Ha nem fizetsz neki minden alkalommal akkor a végére a fejedre tojik egyet!
2009. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!