Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, hogy keszultok fel...

Kismamik, hogy keszultok fel a szulesre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt testileg-lelkileg....En vettem homeopatias bogyot,amit 37.hettol szedhetek es malnalevel teat. Ha amugy mar vannak joslo fajasaim, ez nem fogja elolrebb hozni a szulest? 36+4 kismama
2009. máj. 29. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a terhes torna jól működött. Illetve a szülés felkészítő. A jósló fájás nem hozza előbbre szerintem! Örülj neki h van! Nálam nem volt... császár lett...
2009. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt időm homeos bogyót szedni,mert 37+3 hétre született a babám...de végig jártam jógázni,simán kitakarítottam az egész házat,ablakot pucoltam,jöttem-mentem.Nekem nem voltak jóslóim.
2009. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind nagyon jók,plusz van egy gél ami megkönnyíti a szülést állítólag 30%al rövidíti valami deniantal vagy mi.Bár 30-40 körül van
2009. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri baba ***** válasza:

Én nem nagyon készülök,a csomagom az ajtónál.Ennyi!!

Sok a jóslóm...


37+3hetes

2009. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy nem készültem, kétszer szültem.

Volt helyette festés, tapétázás, takarítás...

2009. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!