Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom, de...

Ha nincs fogadott orvosom, de 41 hetes már elmúltam elindítják a szülést vagy megvárják míg beindul akár 43 hetesen magától?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórház függő szerintem....van ahol ha minden oké akkor 41. héten indítanak,felénk ha minden oké akkor a 42. héten indítanak.Olyat viszont még senkitől nem halottam,hogy a 43. hétig vártak volna.
2012. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem várnak 43 hétig csak írtam egy hetet, hogy mi van ha 42 hétig nem indul be magától. Akkor indítanak vagy várnak?

Azért köszi

2012. jan. 28. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Max.a 42.hétig várnak!
2012. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nst-re azért gondolom be kell járni. Olyankor megnézik, mi a helyzet, és csak akkor indítanak a 42. hét előtt, ha indokoltnak látják. Amúgy meg szokták várni, hogy magától induljon általában. Ha legközelebb mész, kérdezz rá nyugodtan.
2012. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt fogadott orvosom,40. hét után indították!

2012. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!