Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél túl nagy babaméret...

Akinél túl nagy babaméret miatt előre meg lett beszélve a császár, ott a dátumot is megadta a doki, vagy megvárta míg beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha előre tudta hogy 100% nem fér majd ki akkor azt mondta a doki hogy: "oké, 2 hét múlva pénteken császár", vagy pedig azt mondta,hoyg "induljon be a szülés, jöjjön be a kórházba és akkor lesz a császár"?
2011. nov. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baba miatt nem császározták a barátnőmet. Ezt előre elég nehéz tudni, hogy tuti nagy lesz-e és az ember mennyire tágul.

Neki faros baba volt, és előre egyeztetett időpontban volt a császár. Befektették egy pénteki napon (akkor volt 39 hetes), és hétfőn császározták. Őt azért fektették be előbb, hátha megindulna véletlen a szülés, de nem indult meg neki.

2011. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
téraránytalanság ,nálunk előre meg lett beszélve,hogy melyik nap
2011. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos tisztban vagyunk a csontozatom méreteivel,mert már szültem egyszer, és egyenlőre!! úgy néz ki,hogy sokkal nagyobb lesz a második baba.


A doki is tudja, hogy a 2800 grammos babám alig fért át a csontozaton, tehát biztos hogy egy sokkal nagyobb babával nem fogja egyikőnk épségét sem kockáztatni.


Ha jól vettem ki a szavaiból, akkor ő mejd megvárja, míg beindul magától a szülés, de azzt mondta hoyg majd a következő vizsgálaton visszatérünk még erre a kérdésre.


Addig is, kíváncsi vagyok,másnál hogy történt...

2011. nov. 3. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem megmondta az orvos az időpontot
2011. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!