Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez az érzés? Van még...

Normális ez az érzés? Van még valaki így? Nagyon jó emlék még mindig

Figyelt kérdés
olyan pozitív élmény volt a szülés,hogy bármikor szívesen végig csinálnám.fiatal vagyok 5hós lesz a babám pár nap múlva:) de még mindig olyan erősen él bennem amikor kibújt:)és rám tették:)félre ne értsetek nem mostanában szeretnék kistesót!!van még így valaki?
2012. jan. 28. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokan csak szülés után sodródnak az árral...én valahogy mindennap vissza gondolok és olyan öröm fog el.Kislányom csodás!csendes mozgékony szinte hiperaktív:)egyszerűen imádom.ugye van hogy nem mindenki azzal jön hogy én többet nem?sokan ezt mondják....
2012. jan. 28. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Kétszer szültem simán és mindkettőre tisztán és boldogan emlékszem vissza. Most újra babát várok és nagyon remélem,hogy ez a szülés is szép emlék marad.
2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy normális anyai érzés. Nekem 4 napja született meg a fiam, és nem volt egy leányálom a szülés. Fájdalomcsillapítás nem volt, a tolófájásoknál kaptam egy pánikrohamot, elvesztettem az eszméletemet, oxigént kaptam, és a doki meg a szülésznő szó szerint kinyomták belőlem a gyereket. A varratokat tegnap szedték ki, belül 4 helyen varrtak, ülni alig tudok, de bármikor újra végigcsinálnám mert annál csodálatosabb dolog nincs amikor életet adunk egy kis angyalnak :)
2012. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
örülök h nem csak én vagyok így:) bnőm is szült velem egy idős és azt mondja nem vagyok normális hogy vissza akarok majd menni a "kínpadra"....én nem így látom:) ha az anyagiak engedik még biztosan lesz törpe:)
2012. jan. 28. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éves lesz a kisfiam február 14.-én:-) De még mindég nagyon "friss" az élmény a lelkemben. Szeretnénk még egy babát, de most egyenlőre nem lehet, talán 2-3 év múlva.
2012. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!