Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki szépen előkészül...

Mindenki szépen előkészül szülni, általában. Na most, ha váratlanul jön és nincs idő semmire, járt így valaki? hogyan oldotta, vagy oldaná meg? Mi a b terv ilyenkor?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha nincs összekészítve a csomag, vag ymáshol ér a szülés, stb, annyi váratlan helyzet adódhat!
2009. máj. 30. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sztem már a 35 hét után össze fogok pakolni,megveszek mindent aztán már csal várom a pillanatot:)sztem te is csináld így...
2009. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 33. héttől állnak bezárva a táskák a sarokban, rajtuk 1-1 cetli (szülőszoba, osztály, kórházba másnapra), plusz rá van téve még egy cetli, hogy mi hiányzik még belőle (körömreszelő, gátsebre krém, stb), amit amúgy is használok, és csak utsó pillanatban teszem majd be.

38+5 hetes km

2009. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos így jártam. A pakkom még csak félkész állapotban volt a 38. héten. Elmentem ctg-re és már nem engedtek haza. Nagy telefonálgatások voltak, hogy miket hozzon be a férjem. Mit mondjak kaptam érdekes dolgokat! Pl. térdzoknit, póló helyett strasszos nyári trikót. :o)

Ám előbb - utóbb minden bekerült, amit kértem. Kétszer annyi cuccal mentem haza, mint amit legelső nap behoztak.

2009. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
33 héten elkezdtem összeszedni a kórházi cuccokat egy helyre. majd a 35 héten betettem a bőröndbe és ráraktam egy cetlit, hogy mi hiányzik. a 38 héttől meg hortuk az nst-re is a cucoot hátha bent kell maradni. kocsiba mindig elfért.
2009. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A 35. hétre én is összepakoltam. A baba hazahozós ruháját is összekészítettem. A páromnak megmutogattam mindent, hogy mit hol talál ha esetleg több ideig leszek bent, vagy több cucc kell.

Az utolsó hetekben már nem utaztam sehová. Már nem is esett volna jól, de nem is akartam nagyon távol lenni a kórháztól.

2009. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek! igen, ez így jónak tűnik, én is attól félek , hogy a páromnak kellene esetleg hozni utánam a dolgokat, akkor............:) mondjuk az az érdekes, hogy kétszer már átestünk, nem volt gond, jó időben előre én is összevoltam cuccolva, valahogy, most mégis foglalkoztat ez a kérdés.
2009. máj. 31. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!